• Головна
  • Вхурделило: поліцейські витягають водіїв зі снігових заметів на Харківщині
11:13, Вчора
Надійне джерело

Вхурделило: поліцейські витягають водіїв зі снігових заметів на Харківщині

Вхурделило: поліцейські витягають водіїв зі снігових заметів на Харківщині

Протягом найближчої доби в області вируватиме циклон, який принесе із собою мокрий сніг та сильний вітер.

Синоптики попередили: за умов плюсової температури повітря, яка за прогнозами становитиме +1…+2 °C, можливе налипання мокрого снігу. Тож такі погодні умови суттєво ускладнюють рух транспорту та підвищують ризик виникнення аварійних ситуацій на дорогах. Тож поліцейські допомагають автомобілістам вибратися із сніжного полону, зокрема в Богодухівському районі, повідомили в Нацполіції Харківщини

Правоохоронці надають допомогу водіям, чиї транспортні засоби потрапили у снігові замети або не можуть самостійно продовжити рух через слизьке дорожнє покриття. 

Поліція Харківщини закликає громадян бути максимально уважними та обережними за кермом, дотримуватися безпечної швидкості, дистанції, використовувати зимову гуму та за можливості утриматися від поїздок у період ускладнення погодних умов. У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі звертайтеся за допомогою на спецлінію 102.

Крім того, дорожники постійно здійснюють моніторинг стану автомобільних доріг та, за необхідності, проводять їх розчищення і обробку протиожеледними матеріалами.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації цілодобово працює гаряча лінія Служби:  +38 (095) 568-38-77

Нагадаємо, на Харківщину суне циклон: на дорогах буде небезпечно

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#погода #циклон #дороги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення