Карта Харкова: пошук за назвою або адресою

Немає результатів

Мапа Харкова

Мапа Харкова - це пошуково-інформаційний картографічний сервіс. На ньому реалізовано можливість пошуку об'єктів, прокладання маршрутів. Тут завжди актуальна інформація про затори на вулицях і автомагістралях.

Сайт 057.ua дбає про те, щоб пересування містом було максимально комфортним для жителів і його гостей. У правому верхньому кутку розташована кнопка "Затори". Натиснувши на неї, користувач може отримати всю інформацію про стан на дорогах і події в поточному часі, а також дізнатися прогноз на найближчі кілька годин і навіть днів.

Мапа Харкова з вулицями, будинками, іншими об'єктами доступна в декількох варіантах:

  1. у вигляді схеми,
  2. супутникових знімків,
  3. народної карти.

Особливість останньої в тому, що її "створюють" самі користувачі інтернету. Точніше, вони позначають об'єкти, які можуть бути цікаві іншим користувачам.

На сторінці є рядок для пошуку потрібного об'єкта. Наприклад, задавши назву вулиці, ви отримаєте її зображення на схемі, а також перелік підприємств, магазинів, визначних пам'яток та організацій, що знаходяться на ній.

Праворуч на сторінці розміщено рубрикатор товарів і послуг, які позначені на схемі. Клікнувши на одну з категорій, ви отримаєте перелік компаній і схему міста Харкова з будівлями, що вас цікавлять.

Для гостей, які тільки приїхали до Харкова і хочуть відвідати пам'ятні місця, побачити визначні пам'ятки, на карті позначені найцікавіші для туристів місця. Музеї, пам'ятники, старовинні легендарні вулиці, парки та багато іншого ви можете знайти за допомогою нашого сервісу. Усе місто Харків представлено тут у найдрібніших подробицях. Ми все робимо для того, щоб ваша ділова поїздка або подорож були комфортними, і ви отримали масу задоволення від відвідування нашого міста.

Показати