Вибираємо дитячі сережки для дівчаток

Суперечок щодо того, коли варто проколювати вушка діткам, досить багато. Кому ну дуже подобаються карапузи з камінчиками в мочках вух, а хтось категорично проти такого "насильства" над дитиною. Я взагалі на цей рахунок не бачу сенсу морочитися: попросить юна модниця красиві сережки, тоді і варто замислюватися і починати з нею розмову щодо больових відчуттів. Згодна дитина потерпіти, можна і приступати до пошуку прикрас. Ціни на дитячі золоті сережки можуть знаходитися у діапазоні від тисячі гривень до п’яти, в залежності від ваги та наявності дорогоцінного каменю. Сережки на будь-який смак і гаманець у величезному асортименті представлені в найбільшому магазині столиці Gold.ua. У віці від восьми і далі, швидше за все, дівчинка почне просити про покупку декількох пар сережок із сплаву, і це їй цілком можна дозволити. А самим маленьким вибирати доведеться відповідально.


Критерії вибору дитячих сережок

Нічого нового ви не винайдете, так що сміливо користуватись вже існуючими рекомендаціями абсолютно нормально. Отже, на що будемо звертати увагу при виборі першого прикраси для юної модниці.
1. Якщо вушка проколоті приблизно рік тому і ніяких проблем не виникало, можна надягати не дорогоцінні метали. Для першого випадку прикраси переважно тільки з медичного сплаву і золота. Сам прокол роблять гвоздиками зі спеціального сплаву і вже через пару місяців, а у кого і раніше, місце проколу заживає і приходить час одягати свою пару сережок. Бажано вибирати золото, допускається і срібло. Як показує практика, часом срібло переноситься навіть краще.
2. Що стосується розмірів, то варто віддати перевагу зовсім крихітним і майже невагомим прикрасам. Часто чую, що дитині в подарунок, а точніше в спадщину, дісталися сережки від бабусі. Пам'ятаєте, були такі досить великі із золотим кульками. Такі є і в нас, лежать і чекають своєї години, а поки для дочки обрали зовсім невеликі з англійським замком і парою камінчиків.
3. До речі про тип замку! Існує думка, що найнадійніший саме англійська. Але не завжди це зручно. По-перше, враховуйте необхідність постійно протирати і обробляти місце проколу. Так що, якщо ви вирішили відразу відмовитися від медичного сплаву і принести свій варіант із золота, краще віддати перевагу золотим дитячим сережок-гвоздикам. З ними менше мороки. Боятися, що вони будуть дряпати або травмувати не потрібно, якщо все робити грамотно - проблем не виникає. А ще для діток виготовляють спеціальні прикраси із закругленими кінчиками, що не пошкоджують шкіру. Зовсім маляткам рекомендують так звані конго, щоб замочок взагалі не відчувався. Дуже легко з дитячими сережками з англійським замком: надягли і надійно застебнули, самому малятку буде важкувато їх зняти, та й за одяг не зачіпається. Самий незручний, як мені здається, для дівчаток - французький тип з гачком. Ідеальний варіант - гвинтові гвоздики. Кріплення максимально надійне, шкіру вони точно не будуть травмувати і виглядають дуже навіть акуратно.
4. Ну і звичайно не забудемо про декор. Чого-чого, а прикрас для дівчаток ви знайдете безліч. Але вибирати дизайн потрібно за кількома критеріями. Звичайно, хочеться знайти щось особливе і по можливості на виріст. Але давайте не забувати про комфорт в носінні такої прикраси для самої дитини, та й залучати зайвий раз увагу до вушках з яскравими камінчиками не варто. Всякі підвіски і великі камені також не варіант. Сьогодні в моді поєднання металу і емалі, так чому не підібрати щось з подібного дизайну? Відмінно виглядають дитячі срібні і золоті сережки у формі квітів, фруктів, милих зірочок, а також різні ведмедики і інші звірятка. Звичайно, приблизно до семи-восьми років такий дизайн трохи відійде в минуле і малятко попросить щось більш доросле, але ж і з її думкою рахуватися доведеться - зростає юна модниця!