
Обстріли за добу: двоє цивільних загинули на Харківщині

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 9 населених пунктів Харківської області.
Внаслідок обстрілів двоє людей загинули, одна – постраждала. Минулої доби росіяни били по Харківському, Ізюмському, Богодухівському та Куп’янському районах. Проти мирного населення росіяни застосували керовані авіабомби, РСЗВ та безпілотники. Пошкоджена та зруйнована цивільна інфраструктура, про це йдеться в добовому зведенні Харківської ОВА та правоохоронних органів.
На трасі в Дергачівському районі, селище Слатино ворожий FPV-дрон влучив у легковий автомобіль ВАЗ. Постраждав 51-річний пасажир, 75-річний водій загинув на місці, - повідомили в поліції Харківської області.

Потерпілого доставили до лікарні для надання медичної допомоги. Транспортний засіб пошкоджено. Також 29 липня орієнтовно о 5:40 російська армія обстріляла Купʼянськ.
За попередніми даними, окупанти застосували РСЗВ «Град». Загинув 65-річний чоловік. Пошкоджено житлові будинки, повідомили в прокуратурі.
За процесуального керівництва Купʼянської окружної прокуратури Харківської області та Харківської обласної прокуратури розпочато досудові розслідування за ч. 2 ст. 438 КК України (воєнний злочин, що спричинив загибель людини).
Озброєння та руйнування
Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння:
некеровану авіаційну ракету;
- 4 КАБ;
- 1 БпЛА типу «Ланцет»;
- 4 fpv-дрони;
- 1 БпЛА (тип встановлюється).
Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:
- у Харківському районі пошкоджено автомобіль (с. Малі Проходи);
- у Куп'янському районі пошкоджено багатоквартирний будинок (м. Куп'янськ), горіли пожнивні залишки на площі 3 гектари (с. Горяне);
- у Ізюмському районі пошкоджено 2 приватні будинки (с. Ізюмське, с. Новоплатонівка);
- у Богодухівському районі пошкоджено приватний будинок (с. Івашки).
Ситуація на фронті
Упродовж минулої доби зафіксовано 172 бойові зіткнення.
На Південно-Слобожанському напрямку ворог сім разів штурмував позиції наших підрозділів у районах Вовчанська, Зеленого та Красного Першого.
На Куп’янському напрямку вчора відбулося шість атак загарбників. Наші оборонці відбивали штурмові дії противника у районах Степової Новоселівки, Кіндрашівки та Лозової.
Коментарі