• Головна
 • Переваги використання CRM систем для ефективної роботи компаній
Новини компаній
18:00, 26 червня

Переваги використання CRM систем для ефективної роботи компаній

Новини компаній
Переваги використання CRM систем для ефективної роботи компаній, фото-1

Система CRM (Customer Relationship Management) є невід'ємною частиною робочих процесів багатьох компаній. Вона допомагає оптимізувати роботу з клієнтами, підвищити ефективність маркетингу та продажів, налагодити зручну взаємодію між працівниками, а також автоматизувати рутинні завдання.

CRM системи та їх роль у сучасному бізнесі

Використання CRM, особливо інтегрованої з віртуальною телефонією Ringostat є потужним інструментом для підвищення ефективності компанії. Автоматизоване збирання та зберігання даних про клієнтів, автоматизація рутинних завдань та можливість персоналізованого обслуговування сприяє успішності маркетингу, зростанню продажів, підвищенню лояльність клієнтів та оптимізації витрат.

Як CRM система допомагає підвищити ефективність маркетингу та продажів

Системи CRM збирають та зберігають дані про клієнтів з різних джерел ― сайту, соціальних мереж, телефонії. Наприклад, якщо crm онлайн система інтегрована з колтрекінгом, після телефонного дзвінка до картки клієнта буде автоматично додаватися рекламне джерело, з якого походить клієнт. Це дає змогу аналізувати ефективність різних маркетингових каналів та вдосконалювати стратегію.

Також інформація про походження клієнта допомагає компанії краще розуміти потреби та уподобання цільової аудиторії. На основі цих даних можна створювати персоналізовані маркетингові кампанії, пропонувати релевантні продукти та послуги, а також прогнозувати поведінку клієнтів.

CRM також допомагають автоматизувати багато процесів з маркетингу та продажів. Наприклад, розсилка листів, створення звітів тощо. Це звільняє час працівників для більш важливих завдань, зокрема, безпосереднє спілкування з клієнтами та закриття угод.

Як CRM дозволяє автоматизувати рутинні завдання

Система CRM може автоматизувати багато рутинних завдань, які зазвичай виконують працівники відділів продажу та обслуговування:

 • створення та ведення бази даних клієнтів;
 • введення та оновлення інформації;
 • відстеження та аналіз взаємодії з клієнтами;
 • створення та розсилка листів;
 • підготовка звітів про продажі;
 • постановка та нагадування про завдання.

Наприклад, якщо система CRM інтегрована з телефонією Ringostat, дані про кожен дзвінок будуть додаватися до системи. В CRM буде автоматично створюватися угода та контакт на підставі кожного звернення. Повторне звернення буде одразу направлятися до менеджера, який вже веде дану угоду. Якщо менеджер пропустить дзвінок, система створить завдання «Передзвонити». 

Така автоматизація завдань не лише економить час працівників, але й зменшує ризик помилок.

Зменшення витрат завдяки використанню CRM системи

CRM допомагають компанії зменшити витрати кількома способами.

 1. Збільшення продуктивності. Автоматизація рутинних завдань звільняє час працівників для більш важливих завдань, завдяки чому зростає ефективність роботи. Зменшується число пропущених дзвінків, забутих домовленостей та втрачених клієнтів.
 2. Зниження витрат на маркетинг. CRM допомагають створювати більш персоналізовані маркетингові кампанії, які з більшою ймовірністю призведуть до конверсії, завдяки чому можна заощадити кошти на рекламу.
 3. Аналітика та контроль. Завдяки записам розмов, що передаються в CRM, а також аналітиці можна слідкувати за ходом продажів. 

Вплив використання CRM на підвищення лояльності клієнтів та збільшення їх повторних покупок

Система CRM допомагає компанії краще розуміти потреби клієнтів, що веде до покращення обслуговування. Завдяки даним про дзвінки та записам розмов ви можете легко відновити всю історію взаємодії з кожним клієнтом. Це допоможе персоналізувати обслуговування та розв'язувати індивідуальні питання. Задоволені клієнти частіше стають постійними покупцями товару та замовниками послуг. 

Переваги використання CRM систем для підвищення ефективності роботи компаній

Використання CRM системи, інтегрованої з іншими програмами та сервісами, сприяє зростанню загальної продуктивності компанії:

 • завдяки автоматизації працівникам не доводиться вручну виконувати рутинну роботу;
 • Менеджери не припускаються помилок, не пропускають дзвінки та не забувають про зустрічі завдяки завданням та нагадуванням;
 • компанія може побудувати бездоганну систему обслуговування клієнтів;
 • маркетологи та менеджери продажів отримують цінні дані про те, що впливає на продажі та зростання доходів, і можуть масштабувати успішні підходи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...