• Головна
  • Вибір типу обігріву приміщення з панорамними вікнами
Новини компаній
11:00, 5 грудня 2023 р.

Вибір типу обігріву приміщення з панорамними вікнами

Новини компаній

Опалення приміщень за допомогою традиційних радіаторів не завжди можливе. На це можуть бути різні причини. Відсутність місця для настінного радіатора, а також естетика приміщення можуть перешкоджати його встановленню. Аналогічна ситуація може виникнути й з підлоговим опаленням. Тут вирішальне значення мають швидше технічні міркування. Цей вид опалення підходить не для кожного приміщення. Вирішенням цієї ситуації можуть стати внутрішньопідлогові конвектори. Простіше кажучи, це комбінація традиційного радіаторного опалення і теплої підлоги.

Вибір типу обігріву приміщення з панорамними вікнами , фото-1

Область застосування

Ці типи радіаторів використовуються в громадських і комерційних будівлях, а також у приватних будинках.

Внутрішньопідлогові конвектори ідеально підходять для приміщень з великими панорамними вікнами та дверима патіо. Практично конвектор не видно, єдиним видимим елементом є решітка, розташована точно на рівні підлоги.

Конструкція конвектора

На рівні підлоги вздовж стін у приміщенні встановлюється канал. Він виконаний у вигляді камери у формі куба з відкритою верхньою стінкою. Канали виготовляються з листової сталі, але зустрічаються і з поліестеру. Металеві канали захищені від корозії. Усередині вони зазвичай пофарбовані в чорний колір і практично непомітні під маскувальною решіткою. Бажано забезпечити вологоізоляцію і теплоізоляцію каналу, щоб зменшити втрати тепла. Повітропровід має бути встановлений на певній відстані від вікна, як рекомендує виробник.

Усередині канали оснащені теплообмінником. Розмір теплообмінника відповідає розмірам піддона. Відвідавши магазин конвекторів можна знайти такі теплообмінники, конструкція яких дає змогу комбінувати кілька елементів для досягнення необхідного розміру.

Решітки встановлюються на поверхню так, щоб вони закривали верхню частину відкритої стінки каналу. Вони виготовляються у вигляді жорстких або викотних елементів. Жорсткі решітки виготовляються з дерева, алюмінію або сталі, а викатні — з дерева або алюмінію.

Решітки мають бути врівень із підлогою. Тоді по них можна буде легко ходити.

Вибір типу обігріву приміщення з панорамними вікнами , фото-2

Як працює внутрішньопідлоговий конвектор?

Нагрівальний елемент підключається до системи центрального опалення. Проточна вода передає тепло цьому елементу. Передача тепла в приміщення заснована на принципі конвекції, тобто підйому теплого повітря. Також випускаються радіатори, в яких встановлено вентилятори, що змушують повітря рухатися.

Роботу внутрішньопідлогового конвектора контролюють клапани з термостатичними головками, у яких капіляр із датчиком піднято на стіну, або головки, керовані кімнатними термостатами.

Якщо конвертор оснащений вентилятором, його роботу можна контролювати за допомогою термостатів з ручним або автоматичним регулюванням швидкості.

Обов'язковою умовою правильної роботи внутрішньопідлогового конвертора є правильний монтаж опалення та дотримання рекомендованої виробником відстані від вікна. Утворена теплова завіса ефективно зупиняє надходження холодного повітря в приміщення і запобігає появі запотівання вікон.

Переваги опалення за допомогою внутрішньопідлогового конвертора

Внутрішньопідлоговий конвертор — найкращий спосіб обігріву приміщень з великою площею скління, де неможливо використовувати традиційні радіатори. Крім того, таке опалення не впливає на зовнішній вигляд та естетику приміщення.

В опалювальному приміщенні відбувається рівномірний розподіл температури та природна циркуляція повітря. У безпосередній близькості від радіатора не відчувається спека. Це сприяє тепловому комфорту та гарному самопочуттю мешканців і користувачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...