Трейд-ін спеціальна програма викупу та обміну* авто від Toyota тепер доступна у Тойота Центр Харків «Автоарт»

Трейд-ін спеціальна  програма викупу та обміну* авто від Toyota тепер доступна у Тойота Центр Харків «Автоарт»

Багато автовласників задаються питанням: як вигідно і, головне безпечно не тільки продати свій автомобіль, але й обміняти його на новий.

Найчастіше цей процес - продаж та обмін - може відбирати силу-силенну часу, енергії та грошей. При цьому саме грошима ризикують продавці. Адже подібна процедура пов'язана з високими фінансовими ризиками.

Але так як же убезпечити себе в цьому питанні? Рішення є, і воно досить просте. Для цього достатньо скористатися програмою викупу та обміну* авто Трейд-ін від Toyota , яка з недавніх пір представлена в дилерському центрі Тойота Центр Харків "Автоарт" на Шевченка, 334.

Головна перевага програми викупу та обміну* авто Трейд –ін від Toyota полягає в тому, що кожен клієнт може вигідно продати дилерському центрі свій будь-який автомобіль незалежно від року випуску і марки. Після чого з'являється можливість придбати представлений в салоні автомобіль, доплативши лише різницю у вартості. А це може бути як нова Toyota, так і автомобілі з пробігом.

У той же час (і це важливо!) Автовласникові абсолютно не потрібно чекати того моменту, коли знайдеться клієнт, що захоче придбати його авто. Адже в цьому випадку покупцем виступає Тойота Центр Харків «Автоарт». Саме це дозволяє позбавити Вас зайвих турбот, які пов'язані з продажем. Більш того, ви також автоматично позбавляєтеся від усіх витрат, які пов'язані з передпродажною підготовкою. І в цьому випадку продаж автомобіля стає максимально легким, прозорим і швидким.

Як скористатися програмою ?

Програма викупу та обміну* авто Трейд –ін від Toyota у дилерському центрі Тойота Центр Харків "Автоарт" відкрита для всіх. Для цього необхіднодосить записатися в дилерському центрі для проходження оцінки автомобіля.

У день оцінки досвідчені співробітники дилерського центру проводять оперативну діагностику Вашого автомобіля, це необхіднао для отримання найбільш точної оцінки, після чого з представником відділу Трейд-ін відбувається остаточне узгодження вартості автомобіля. Завершальним етапом є підписання угоди. Але найголовніше, що вся процедура може зайняти один робочий день. Що, в свою чергу, дозволяє заощадити багато часу, сил і звести всі ризики до нуля.

Цілком очевидно, що заміна старого автомобіля на новий тепер стала швидкою, легкою і доступною. А найголовніше, угоди абсолютно безпечні!

Більш детально про програму можна дізнатися за адресою вул. Шевченка, 334 або по телефону +380-502-502-502 або 057-763-22-22.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии