Молодь пропонує не приймати проект нового Трудового кодеску без переговорів влади з молодими спеціалістами

Національний комітет Всеукраїнської громадянської  кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА”, до складу якого входять 12 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об’єднання органів студентського самоврядування, звернувся до очільників української влади з проханням провести обговорення редакційних змін в проекті нового Трудового кодексу і не розглядати у Верховній Раді законопроект у другому читанні до того, як відбудуться повноформатні перемовини з молоддю.

Пропонуємо текст звернення “Молодіжної варти”:

Президенту України ЯНУКОВИЧУ В.Ф.

Голові депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України ЄФРЕМОВУ О.С.

Міністру соціальної політики України ТІГІПКУ С.Л.

Голові парламентського Комітету з питань соціальної політики та праці ХАРІ В.Г.

Щодо нового Трудового кодексу України

(законопроекту № 1108)

Шановний Вікторе Федоровичу!

Шановний Олександре Сергійовичу!

Шановний Сергію Леонідовичу!

Шановний Василю Георгієвичу!

Національний комітет громадянської кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА” на своєму засіданні 20 вересня розглянув проект нового Трудового кодексу України, і змушений звернутися до Вас з наступним:

І. Окремі положення нового Трудового кодексу суперечать передвиборчій програмі Партії регіонів “Стабільність і добробут” та передвиборчій програмі Президента “Україна для людей”. І разом з тим, частина програми взагалі не ввійшла до проекту кодексу, що є неприпустимим з огляду на те, що це базовий документ у сфері регулювання питань праці. Зокрема, Трудовий кодекс в такому вигляді не врегульовує проблеми, які неодноразово підіймалися в програмних документах Віктора Януковича та Партії Регіонів:

- працевлаштування молоді за першим і наступним робочим місцем;

- відносини між роботодавцями та працівниками, що потребують покращення житлових умов;

- особливості працевлаштування молодих спеціалістів в бюджетних установах тощо.

Без зазначення в кодексі цих базових норм, встановлення загальних правил і визначення їх, чи дроблення посилань на спеціальні закони та постанови, прийняття кодексу буде лише декларацією про наміри здійснення реформ, а не самою реформою, щонайменше для 13 млн. молодих виборців.

ІІ. Крім того, зауважимо, що ряд положень кодексу в такому вигляді, як він переданий на друге читання, викликають значне занепокоєння молоді. Тому пропонуємо здійснити  доопрацювання вже прописаних норм проекту, зокрема:

1. В ст.143 проекту нового Трудового кодексу зазначити максимальну межу тривалості робочого дня при підсумковому обліку робочого часу (як це запропонував Голова Федерації профспілок України Хара В.Г., ініціювавши розгляд у Верховній Раді розгляд законопроету “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо тривалості робочого дня (зміни)” № 4682-д від 01.07.2010);

2. Змінити п.4 ст.303 проекту нового Трудового кодексу від ідеї звільнення неповнолітніх працівників суб’єкта малого підприємництва без отримання згоди місцевої служби у справах дітей, щоб перешкодити збільшенню кількості випадків експлуатації дитячої праці. Слід повернутися до норм ст.198 чинного Кодексу законів про працю щодо державного обмеження прав роботодавців звільняти працівників молодше 18 років.

3. Змінити п.2 ст.327 проекту нового Трудового кодексу встановивши верхню межу тривалості відпрацювання працівників, або верхню межу відшкодування роботодавцю витрат, пов’язаних з оплатою професійної підготовки, перепідготовки чи підвищенням кваліфікації працівників, запобігши утриманню працівників роботодавцями через маніпулювання заробітною платнею, доходами та погіршенням умов праці.

4. Відмовитись в ст.13 проекту нового Трудового кодексу від ідеї законодавчого введення нормативних актів роботодавців у сфері праці шляхом видання роботодавцями в односторонньому порядку наказів, розпоряджень та рішень. Впевнені, що узаконення даного нововведення призведе до чисельних зловживань з боку роботодавців. Тому радимо повернутися до ідеї державного регулювання умов праці законами України (Цивільним кодексом, Кодексом законів про працю та ін.).

5. Відмовитись в чт.1 ст.121 та чт.5 ст.122 проекту нового Трудового кодексу від спрощеної процедури звільнення працівників шляхом зменшення повноважень професійних спілок. Радимо повернутися до імперативної норми ч.1 ст.43 чинного Кодексу законів про працю, згідно з якою звільнення може відбуватися лише за попередньою згодою профоргану.

6. Відмовитись в ст.47 проекту нового Трудового кодексу від обмеження прав випускників навчальних закладів та людей з обмеженими фізичними можливостями у питанні встановлення випробування при прийнятті на роботу. На нашу думку, подібне нововведення ще більше закріпить практику безоплатної експлуатації молоді. Тому радимо повернутися до норми п.3 ст.26 чинного Кодексу законів про працю, згідно з якою випробування не встановлюється при прийнятті на роботу усіх молодих робітників після закінчення професійних навчально-виховних закладів, усіх молодих спеціалістів після закінчення вищих навчальних закладів, а також інвалідів, направлених на роботу відповідно до рекомендації медико-соціальної експертизи.

7. Відмовитись в п.1 ч.2 ст.303 проекту нового Трудового кодексу від ідеї зменшення до двох тижнів терміну попередження працівників малих підприємств про наступне звільнення. Радимо повернутися до норми ч.1 ст.49-2 чинного Кодексу законів про працю, згідно з якою усі роботодавці зобов’язані повідомляти працівників про подальше звільнення за два місяці.

8. Відмовитись в п.1 ст.35 проекту нового Трудового кодексу від ідеї обмеження строком в один рік після закінчення чи припинення навчання або служби права на працевлаштування за рахунок квоти робочих місць на підприємствах для неповнолітніх та осіб, які закінчили або припинили навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах чи звільнилися з військової або альтернативної служби. Радимо повернутись до норм ст.197 чинного Кодексу законів про працю щодо надання молоді першого робочого місця на строк не менше двох років після закінчення чи припинення навчання або служби.

9. Змінити ст.73 проекту нового Трудового кодексу щодо права матерів дітей до трьох років та дітей-інвалідів на атестацію.

10. Змінити п.2 ст.48 проекту нового Трудового кодексу щодо надання роботодавцям права розривати трудовий стаж працівників на момент підвищення їх кваліфікації, конкретизувавши умови та обставини таких випадків.

Знадією на розуміння і співпрацю та пропозицією провести обговорення редакційних змін в проекті кодексу,

національний комітет громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Спорт
В столице Грузии состоялся этап Кубка мира по фехтованию на колясках, на котором две серебряные медали завоевала харьковчанка. Участие в соревнованиях приняли спортсмены с поражением опорно-двигательного аппарата из 29 стран мира. Украину представляли 15 фехтовальщиков-паралимпийцев, которые вернулись домой с 1 золотой, 3 серебряными и 5 бронзовыми наградами. Из них 2 серебряные медали завоевала Евгения Бреус. Харьковчанка выступала в соревнованиях среди ж...
Общество
16 ноября в Харькове на площади Свободы в рамках недели безопасности дорожного движения состоялась акция, посвященная памяти жертв дорожно-транспортных происшествий. Мероприятие проводилось с целью привлечения внимания общественности к проблемам безопасности дорожного движения. Он был организован инициативной группой студентов и преподавателей Харьковского национального автомобильно-дорожного университета при поддержке Управления патрульной полиции, Управ...
Общество
Двадцать третья сессия Харьковского городского совета VII созыва состоится 28 ноября в сессионном зале горсовета (пл. Конституции, 7). Соответствующее распоряжение подписал Харьковский городской голова Геннадий Кернес. В повестке дня - 63 вопроса и «Разное». Напомним, под мэрией прошел пикет: харьковчане требуют включить отопление.
Общество
Харьковчанин Дмитрий Брагин уже 4 года создает уникальные маски из шестеренок и разнообразного хлама, который скупает на «барахолке». Бывший предприниматель начал создавать маски в 40 лет. Он собирает их из различных мелких изделий, которые попадаются под руку. Поначалу для него это было обычным хобби, но затем оно стало приносить ему доход. У него появились покупатели. После того, как в бизнесе наступил кризис, мужчина заметил, что создание масок приносит...
Политические новости
2017 рік і ще не завершений 2018-тий. Але статистика вже свідчить, що в межах Харківської області обсяг відремонтованих доріг за один ремонтний сезон вже збільшився вдвічі. Як міняються дороги? Минулоріч у регіоні відновили понад 116 км автошляхів державного значення і 15 км місцевого. У цьому році у планах загальна цифра – 213 км полотна. Така ж тенденція спостерігається і в цілому по Україні. Уряд запустив у дію у 2016 році масштабну програму з відновл...
Каждую пятницу я в...
Давно нас не было видно в этой рубрике, да? Не будем описывать, почему был такой застой, а лучше порадуем вас хорошими новостями: мы возобновляем нашу бьющую по печени любимую рубрику «каждую пятницу я в…»! Не будем ходить вокруг да около а начнем сразу пить, а начнем наш обзор. Под наш ̶а̶л̶к̶о̶г̶о̶л̶ь̶н̶ы̶й̶ ̶к̶а̶т̶о̶к̶ взгляд попался бар «Liverpool». Несколько лет назад мы уже посещали его, да что-то подзабыли, понравилось нам, или нет. ̶В̶и̶д̶и̶м̶о̶,̶...
Криминал
В Харькове под видом массажных салонов создали сеть «публичных домов». 33-летнего харьковчанин создал сеть «массажных салонов», в которых предоставлялись интимные услуги. Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Харьковской области. По данным прокуратуры, салоны располагались в съёмных помещениях в разных районах Харькова. «Маскировали» свою деятельность рекламой массажных салонов. Массаж с интимом хозяин салонов оценил в 600-700 гривен за сеанс. Киевск...
Происшествия
16-летний подросток из Харькова ушел из дому в конце октября и до сих пор не вернулся. Данил Томаха ушел 27 октября и с тех пор не выходит на связь. Об этом сообщили в пресс-службе Нацполиции в Харьковской области.  Ростом пропавший около 165 сантиметров, худощавый, русоволосый. Среди особых примет - татуировка на шее в виде надписи «_DXT_».  Подросток был одет в серую куртку и черные спортивные штаны.  О местонахождении несовершеннолетнего полиция просит...
Происшествия
Эксперты установили, что устройство не несло угрозы жизни людей. На улицу Алчевских, 46, где обнаружили машину со предметом, похожим на взрывчатку, приезжали взрывотехники, спасатели и следственно-оперативная группа. Как отметили в пресс-службе "главка", охранники банка информацию сообщили 16 ноября около 10.30. Напомним, что в автомобиле обнаружили неизвестный деревянный предмет с дротиками. Из-за этого по улице Алчевских перекрывали проезд. Из банка эвак...