• Главная
  • Сергій Жадан не вписується в «культурну концепцію» Кернеса с «матрьошкамі»
12:12, 20 мая 2011 г.

Сергій Жадан не вписується в «культурну концепцію» Кернеса с «матрьошкамі»

Український поет, прозаїк, есеїст і перекладач Сергій Жадан не вписується в культурну парадигму керівництва Харкова, повідомляє "Український тиждень".

«З портретами Сталіну на площі Свободи під час параду 9 травня, з матрьошками як символами Євро-2012, з вирубкою лісопарків» - додав письменник.

«Про Схід (України) не можна судити за результатами якихось політичних голосувань. Це не відображає повною мірою ситуацію на сході» - переконаний він.

Крім того, Жадан вважає, що влада Донецька та Луганська, намагаючись перешкодити проведенню презентації роману «Ворошиловград», лише спровокувала інтерес до книжки.

«Я не маю жодного підтвердження тому, що влада щось «зірвала», щось забороняла. Але я маю безліч свідчень. Влада Донецька і Луганська зробила дуже велику послугу. Мені і організаторам - зробила надзвичайно велику рекламу», - пояснив Жадан.

Як повідомлялось, на початку квітня у Донецьку і Луганську намагалися зірвати «Донбас-тур» Жадана, під час якого відбувалася презентація нового роману письменника.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...