• Головна
  • Повірив незнайомцю - втратив смартфон: у Харкові викрили чоловіка на серії шахрайств і крадіжок
14:40, Сьогодні

Повірив незнайомцю - втратив смартфон: у Харкові викрили чоловіка на серії шахрайств і крадіжок

Повірив незнайомцю - втратив смартфон: у Харкові викрили чоловіка на серії шахрайств і крадіжок

У Харкові викрили чоловіка, який обкрадав людей та виманював мобільні телефони. 

Харківські правоохоронці викрили чоловіка, якого підозрюють у серії майнових злочинів на території міста. Про це повідомили у поліції Харківської області. 

За даними слідства, фігурант діяв за відпрацьованою схемою, завдаючи збитків місцевим мешканцям та привласнюючи чуже майно, розповідають вони.

Просив телефон "на хвилинку" і зникав

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що протягом квітня поточного року чоловік неодноразово вчиняв шахрайські дії за схожим сценарієм. Він підходив до громадян у громадських місцях та під приводом термінової необхідності здійснити телефонний дзвінок просив у них мобільний телефон. Після того як люди передавали йому гаджет, зловмисник зникав, не повертаючи майно власникам.

Надалі викраденими телефонами він розпоряджався на власний розсуд, кажуть у поліції.

Не лише шахрайство

Окрім шахрайських епізодів, правоохоронці встановили причетність фігуранта до крадіжки з приватного домоволодіння. За інформацією слідства, чоловік проник на територію приватного будинку та викрав речі власниці. Унаслідок його дій потерпіла зазнала матеріальних збитків. Співробітники Харківського районного управління поліції №3 задокументували кілька епізодів злочинної діяльності підозрюваного. За попередніми підрахунками, загальна сума збитків, завданих потерпілим, становить понад 68 тисяч гривень.

Повідомлено про підозру

Слідчі вже повідомили чоловіку про підозру за:

  • ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка);
  • ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Наразі триває досудове розслідування. Правоохоронці також вирішують питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Слідство наполягає на триманні чоловіка під вартою на час проведення необхідних процесуальних дій. Поліція перевіряє можливу причетність фігуранта до інших аналогічних злочинів на території Харкова та закликає громадян бути обережними й не передавати незнайомцям особисті речі, навіть під приводом короткочасного користування.

Нагадаємо, у Харкові рецидивіст втік від охорони, коли пішов "по-маленькому" в лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Харків #шахрайство #крадіжки #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення