• Головна
  • Дівчинці було чотири роки: дитяче порно та розбещення дитини виявили у Харкові
15:35, Сьогодні

Дівчинці було чотири роки: дитяче порно та розбещення дитини виявили у Харкові

Дівчинці було чотири роки: дитяче порно та розбещення дитини виявили у Харкові

У Харкові викрили вітчима, який роками розбещував малолітню падчерку: виявлено сотні файлів із оголеною дитиною

Харків’янин протягом кількох років вчиняв розпусні дії щодо своєї падчерки. Дівчинці на початок вчинення злочину було близько 4 років. Про це розповіли у прокуратурі Харківської області.

Користуючись безпорадністю і довірою дитини, чоловік оголював її, після чого — фотографував і знімав на відео. Вказані файли він зберігав на своєму комп’ютері разом із іншою дитячою порнографією, яку завантажував через Інтернет.

Під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання харків’янина правоохоронці виявили докази протиправної діяльності, серед яких — понад пів тисячі фото- та відеофайлів оголеної падчерки.

ПІДОЗРА ТА ЗАТРИМАННЯ

Чоловіка затримано у порядку ст. 208 КПК України. Прокурор Харківської обласної прокуратури погодив йому підозру за фактами:

  • розпусних дій щодо малолітньої особи, вчинених особою, на яку покладено обов’язок щодо виховання потерпілої (ч. 2 ст. 156 КК України);
  • умисного одержання доступу до дитячої порнографії з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем та умисного зберігання дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).

За клопотанням прокурора підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#порнографія #дитина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення