• Головна
  • Творчість в Харкові продовжує дихати: відкрили нову артгалерею
20:00, Вчора

Творчість в Харкові продовжує дихати: відкрили нову артгалерею

Творчість в Харкові продовжує дихати: відкрили нову артгалерею

В Харкові відбулось відкриття нової мистецької локації артгалереї «Біла зала» відбулося. 

Першою експозицією в галереї стала спільна виставка видатного скульптора Катіба Мамедова та харківського художника й архітектора Максима Розенфельда, присвячена гармонійному поєднанню скульптури та графіки міських фасадів. Про це повідомили в Харківській міській раді. 

Куратором проєкту виступив депутат Харківської міськради Габріел Михайлов, розповіли в міськраді. 

У відкритті виставки взяв участь міський голова Ігор Терехов. Він підкреслив, що такі події наповнюють місто новою енергією, дозволяють харків’янам відчувати натхнення й гордість за своїх митців.

Харків’яни добре знають роботи Катіба Мамедова, адже вони прикрашають центральну частину міста - від вулиці Шевченка до зоопарку. Це місця, де діти й дорослі фотографуються та отримують радість від дотику до мистецтва. Діяльність Максима Розенфельда - його графіка, екскурсії, дослідження - формує сучасний культурний простір Харкова. У нас є масштабні плани на майбутнє, і я переконаний: разом ми їх втілимо в життя, прокоментував мер.

Нагадаємо, в Харкові з'явився новий арт-об'єкт поряд з метро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Творчість #мистецтво #Харків #Харківська область #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення