• Головна
  • Попередження про небезпеку на Харківщині: насувається буревій
11:36, Сьогодні
Надійне джерело

Попередження про небезпеку на Харківщині: насувається буревій

Попередження про небезпеку на Харківщині: насувається буревій

У Харкові та області 12 серпня вдень очікуються небезпечні погодні умови: потужні пориви вітру до 20 м/c.

Погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та руху транспорту, попередили у регіональному гідрометцентрі.

Що робити у разі падіння дерев на ЛЕП

У "Харківобленерго" зазначають: якщо ви стали свідком падіння гілок або дерев на лінії електропередачі, обривів проводів, дотримуйтеся наступного алгоритму дій:

  • не підходьте до небезпечної зони ближче ніж на 8 метрів, адже провід може бути під напругою;
  • зателефонуйте до кол-центру АТ "Харківобленерго": 057-34-24-413, 067-23-40-413, 063-05-40-413, 050-05-40-413 та повідомте про небезпечну ситуацію;
  • у випадку потреби викличте Службу порятунку 101 або швидку медичну допомогу 103, якщо є травмовані;
  • до приїзду відповідних служб забезпечте охорону прилеглої території, щоб уникнути ураження електричним струмом випадкових перехожих або тварин.  

Нагадаємо, на початку липня Харковом пронісся буревій. Вітер до 20 м/с приніс серйозні наслідки у Харкові та области - одна загибла, п'ятеро постраждалих, сотні побитих дахів та машин, тисячі дерев, які впали, обірвані проводи. Наслідки довелося усувати протягом тижня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#негода #буревій #транспорт #ЛЕП #погода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
00:00, 21 липня