• Головна
  • Романтична зустріч обернулася втратою гаджетів для мешканки Харківщини
14:14, 28 квітня

Романтична зустріч обернулася втратою гаджетів для мешканки Харківщини

Романтична зустріч обернулася втратою гаджетів для мешканки Харківщини

Правоохоронці Чугуївського району Харківської області повідомили про підозру 30-річному жителю Харкова, який обікрав місцеву мешканку.

Втратою телефона та ноутбука закінчилася романтична зустріч для мешканки Чугуївського району. Про це повідомила Поліція Харківської області.

Романтична зустріч обернулася втратою гаджетів для мешканки Харківщини, фото-1

До поліції надійшло повідомлення про крадіжку з квартири в одному із сіл району. Слідство встановило, що жінка познайомилася з 30-річним чоловіком та запросила його до себе. Зловмисник, скориставшись її довірливістю, викрав гаджети.

Потерпіла звернулася до поліції із заявою про зникнення майна. Оперативники швидко розшукали підозрюваного, яким виявився раніше неодноразово судимий за майнові злочини та шахрайства харків'янин.

Викрадені речі було вилучено та повернуто законній власниці. Наразі слідчі проводять подальші дії для встановлення всіх обставин злочину.

Слідчі Чугуївського РУП повідомили фігуранту про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Варто нагадати, що 41-річного харків’янина, який викрав бензиновий культиватор з приватного домоволодіння в селі Солоницівка, було затримано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чугуїв #романтика #крадіжка #телефон #ноутбук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...