• Головна
  • На Полтавщині стався землетрус, - МАПА
10:46, 16 лютого

На Полтавщині стався землетрус, - МАПА

На Полтавщині стався землетрус, - МАПА

16 лютого 2025 року зареєстровано землетрус в районі села Браїлки, Полтавського району, Полтавської області.

На Полтавщині стався землетрус, - МАПА, фото-1

Магнітуда поштовхів 3,1 (за шкалою Ріхтера), на глибині 2 км. За класифікацією землетрусів відноситься до не відчутних. Про це повідомили в Головному центрі спеціального контролю.

Якщо ви відчували землетрус, залиште повідомлення про ваші відчуття за посиланням: https://gcsk.gov.ua/ya-vidchuv-zemletrus/ це допоможе нам в уточненні енергетичних параметрів землетрусу, - просять в Головному центрі спеціального контролю.

За останні три місяці, це вже третій землетрус на Полтавщині. 1 лютого поштовхи сталися Полтавою та Решетилівкою о 18:21. Магнітуда поштовху була 3,67 бала за шкалою Ріхтера. Жителі Полтави у соцмережах повідомляли, що поштовхи відчували жителі верхніх поверхів.

Також у Полтавській області 9 листопада 2024 року зафіксували землетрус. Він стався у районі села Васьки Полтавського району. Поштовх був магнітудою 3,0 на глибині 8 км.

Нагадаємо, через снігопад на Харківщині дорожники працюють в посиленому режимі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#землетрус #Полтава #поштовхи #Ріхтера
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...