
Ефективне, довгострокове кодування алкоголізму на всіх етапах розвитку хвороби

Наркологічна клініка Здоров'я
Одним із комплексних медикаментозних та психотерапевтичних методів, який формує у хворого сильну відразу до спиртних напоїв, бажання назавжди від них відмовитися вважається кодування від алкоголізму Харків.
Головна мета курсу терапії – створити у залежного фізичний, а також психологічний бар'єр. Саме цей бар'єр не дозволяє людині повторно почати вживати алкоголь. Побоювання того, що розпивання спиртного може призвести до тяжких наслідків – це означає, що людина «закодувалася».
Які методи кодування найчастіше застосовуються у клініці «Здоров'я»?
Яке лікування краще вибрати? На це питання однозначної відповіді немає. Кожна методика має власні плюси, мінуси. Отже, коли фахівець обирає оптимальне лікування алкоголізму у Харкові для хворого, він бере до уваги певні чинники, наприклад стан хворого.
Кодування буває різних типів:
- кодування за методом Довженка;
- гіпноз;
- медикаментозна медика (підшивка).
Особливості кожного типу будуть описані нижче.
Метод Довженко
Це найефективніший метод, на думку фахівців. Суть процедури полягає в наступному – гіпнотичний вплив на підсвідомість хворого. Після кодування майже 90% пацієнтів повністю відмовляються від спиртного на певний час.
Основні вимоги до кодування:
- процедура виконується лише досвідченим наркологом;
- хворий повинен мати сильне бажання та мотивацію кинути вживати спиртне;
- протягом декількох днів до сеансу людина не повинна розпивати спиртне;
- процедура може діяти протягом певного часу.
На сеансі лікар вселяє хворому огиду до алкоголю, страх перед його розпиванням. У результаті у свідомості пацієнта відбувається формування огиди до спиртному, і тим речам, які із ним пов'язані.
Відмінна риса методики – на сеансі хворий не занурюється у повноцінний гіпноз, він завжди у свідомості. Щоб досягти бажаного результату, вистачає одного сеансу. Іноді проводять ще додаткові сеанси.
Гіпнотичний метод
Для кодування також застосовується гіпноз. Під час сеансу хворий вводиться у стан сну.
Гіпноз повинен виконувати лише професійний психотерапевт чи психіатр. Методика також має іншу назву – це сугестивна терапія. На процедурі кодування у хворого лише на рівні підсвідомості блокується потяг до спиртним напоям.
Часто для отримання оптимального результату потрібно провести кілька сеансів, а також включити до терапії інші методики лікування.
Гіпноз не застосовується при таких протипоказаннях:
- тяжкій травмі голови;
- епілепсії;
- судомах;
- хворобах серця, судин;
- алкогольному сп'яніння.
Кодування медикаментами
Застосовується найчастіше, дає можливість досягти бажаного ефекту всього за один сеанс. Це підшивка. Під час процедури під шкірний покрив хворого вводиться спеціальна капсула із лікарським препаратом, який блокує спиртне.
Хворий знає, що якщо він почне знову розпивати алкоголь, у нього виникнуть сильні болі та інші неприємні наслідки. Саме цей страх не дає людині повернутися до спиртних напоїв. Крім цього, витягнути капсулу хворий не може, оскільки вона знаходиться у важкодоступному місці.
Подшивка має низку протипоказань:
- вік більше 55 років;
- розлади психіки;
- серцева недостатність;
- хронічні хвороби.
Також процедура протипоказана, якщо людина прийшла на сеанс у нетверезому стані.
Чому краще довірити лікування професіоналам?
Безумовно, будь-яку медичну процедуру, наприклад, виведення із запою Харків, кодування, повинен проводити лише професійний лікар клініки «Здоров'я». Він зможе підібрати оптимальну методику терапії від алкогольної залежності.
Лікування, кодування у клініці «Здоров'я» має такі плюси:
- швидке встановлення бар'єру перед алкоголем;
- утримання хворого від спиртного;
- стабілізація фізичного та психологічного стану пацієнта на будь-якій стадії алкоголізму;
- створення максимально комфортних умов для людини, яка бажає назавжди подолати недугу.
Важливо знати, що кодування – це не диво. Це лише спеціальний захід, який може тривати деякий час. Для тривалого ефекту потрібна реабілітація, робота із психологами.