
15:29, 30 вересня 2024 р.
Перевіряв інших на лояльність: викрито зрадника

Служба безпеки зібрала докази державної зради та колабораційної діяльності колишнього завідувача сектором культури та туризму Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.
Про це повідомили в прес-службі відомства.
За даними слідства, під час окупації російськими військами Вовчанського району 64-річний посадовець перейшов на бік ворога і отримав фейкову посаду у незаконних органах окупаційної влади.
У червні 2022 року він добровільно уклав «трудовий договір» з рашистами та став виконуючим обов'язки голови так званої «военно-гражданской администрации Волчанского района» з питань економіки та фінансів.
Окупанти довірили зраднику перевіряти підприємства з метою подальшої організації їх роботи у співпраці з державою-агресором.
Крім цього, колаборант вирішував питання, пов’язані з веденням бюджету окупаційної адміністрації. До цих обов’язків входило: своєчасне отримання грошового забезпечення для функціонування незаконної адміністрації, організація ведення бухгалтерського обліку підлеглими співробітниками, а також виплати заробітної платні у російських рублях.
Напередодні деокупації зрадник разом з російськими військами втік з Вовчанська і наразі переховується на непідконтрольній території України.
На підставі зібраних співробітниками Служби безпеки доказів зраднику заочно повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
- ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність).
За такі злочини йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
13:27
Друкарня «Тріада-Пак» у Харкові відновила роботу після стихії — друк підручників триває
Новини компаній
11:00
Оголошення
09:03, Сьогодні
09:03, Сьогодні
09:03, Сьогодні
13:30, 26 травня
09:03, Сьогодні
live comments feed...
Коментарі