• "Металіст 1925" з розгромним рахунком програв "Руху", - ВІДЕО
16:31, 16 березня
Надійне джерело

"Металіст 1925" з розгромним рахунком програв "Руху", - ВІДЕО

В матчі 21 туру УПЛ "Металіст 1925" на київському стадіоні "Лівий Берег" приймав "Рух".

Львівяни провели дві нокаутуючи трихвилинки у першому таймі, який виграли - 4:0. Спочатку на 17 хвилині Квасниця, якого збив Фарина, заробив пенальті. Плюман спрямував м'яч у лівий кут, а Проценко стрибнув у правий, повідомляє "Терикон".

Дуже швидко гості подвоїли перевагу після того, як Пастух вирізав м'яч на Квасницю, той втік на побачення з Проценком і прокинув м'яч повз воротаря. Вдруге два швидких голи Рух забив на 34 та 36 хвилинах. Підгурський в центрі поля перехопив м'яч у Гармаша, пройшов до штрафного і пробив у кут воріт. А відразу потому після пасу Пастуха Плюмана в дотик пробив повз Проценка. 4:0 - після першого тайму на користь гостей.

На самому початку другого тайму "Рух" залишився вдесятьох. Роман в падінні врізався шипами в обличчя Проценка. Голкіпер гру продовжити не міг, його замінив Мозіль. А порушнику арбітр показав червону картку після перегляду повторів. Ще довше розбирав VAR гол Русина на 72 хвилини - хвилини чотири. І його таки скасували через офсайд у Гармаша, який завдавав першого удару, а Русин вже добивав. На 84 хвилині нарешті харків'яни забили легітимний гол. Після прострілу Жичикова Імереков в падінні проштовхнув м'яч у сітку повз Ледвія. Другий тайм "Металіст" виграв, але чотири м'ячі "Руха" у першому таймі нікуди не поділись.

2023-24, Чемпіонат України

Металіст 1925 - Рух 1:4 (0:4)
Голи: Плюман, 17 (пенальті) (0:1); Квасниця, 20 (0:2); Підгурський, 34 (0:3); Плюман, 36 (0:4); Імереков, 84 (1:4)

Металіст 1925: Проценко Я. (Мозіль, 52); Фарина; Червак; Імереков; Капінус (Жичиков, 81); Габелок; Гармаш; Арі Моура (Русин Р., 58); Юсов (Овусу Р., 81); Бичек (Борячук, 58); Юрченко Вл.
Запасні: Сидоренко Д.; Обінайя; Безуглий; Вачіберадзе; Дмитренко Всл.
Попередження: Червак 90; Мозіль 92

Рух: Плюман (Руніч, 59); Ледвій; Роман Віт. (до 50); Таллес Б. (Лях Р., 51); Сич О.; Слюбик; Підгурський (Холод В., 59); Дідик Р.; Пастух Є.; Карабін (Федор, 94); Квасниця (Теслюк Д., 94)
Запасні: Герета; Кітела; Непейпієв; Столярчук
Попередження: Підгурський 29; Плюман 61
Вилучення: Роман Віт. 50'