• Головна
  • Китайські лісові трактори: надійні помічники в лісозаготівлі
Новини компаній
10:51, 13 вересня

Китайські лісові трактори: надійні помічники в лісозаготівлі

Новини компаній

Китайський трактор для лісу - це спеціалізована техніка, розроблена для роботи в лісових умовах. Він має видатну продуктивність, надійність і прохідність, роблячи його незамінним помічником у лісозаготівлі.

Лісові трактори виконують різноманітні завдання, включно з валянням дерев, обрізанням сучків, транспортуванням деревини, вантажно-розвантажувальними роботами і будівництвом лісових доріг. Під час вибору лісового трактора необхідно враховувати тип робіт, розміри лісової ділянки, прохідність місцевості та бюджет.

Існує два основних типи лісових тракторів: колісні та гусеничні. Колісні трактори мають високу маневреність, але менш стійкі на нерівних поверхнях. Гусеничні трактори, навпаки, забезпечують стабільність на будь-яких поверхнях, але менш маневрені.


Види лісових тракторів

Лісові трактори діляться на кілька видів, кожен з яких призначений для виконання конкретних завдань:

  • Валочні трактори: Вони використовуються для валки дерев будь-якої товщини. Забезпечені потужними двигунами і гідравлічними маніпуляторами.

  • Форвардери: Форвардери займаються транспортуванням деревини з лісового масиву на склад. Їхні великі кузови здатні вміщувати до 20 тонн деревини.

  • Харвестери: Харвестери призначені для обрізки сучків і окорки дерев. Вони оснащені різними робочими органами для швидкого та ефективного виконання цих операцій.

  • Навантажувачі: Навантажувачі використовуються для вантажно-розвантажувальних робіт. Вони обладнані ковшами різної місткості для зручності завантаження і вивантаження вантажів.


Китайські трактори для лісу марки Ragnar

Китайські трактори марки Ragnar - це одні з найпопулярніших моделей в Україні. Вони відрізняються надійністю, високою продуктивністю і доступною ціною. Трактори Ragnar оснащені двигунами з потужністю від 70 до 180 кінських сил і гідравлічними системами, що дає змогу виконувати складні роботи швидко й ефективно.


Переваги машин Ragnar 

Трактори Ragnar мають безліч переваг порівняно з іншими лісовими машинами:

  • Висока потужність

  • Велика вантажопідйомність

  • Відмінна прохідність

  • Ергономічний дизайн

Якщо ви плануєте купити китайський трактор марки Ragnar в Україні зверніться до офіційного представника компанії AVT-SHOP. Це надійні партнери для придбання техніки марки Ragnar в Україні з професійною підтримкою і консультацією. Крім того, робота з офіційним представником гарантує якість і автентичність продукції, а також доступ до сервісного обслуговування і запасних частин.

0991789211
[email protected]
03134, г. Київ, проспект 

Академіка Корольова 1, офіс 43

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АВТ УКРАЇНА #AVT Ukraine #AVT-Ukraine #АВ-ТЕХНІК УКРАЇНА #AVT-SHOP
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...