• Головна
  • Робота медсестрою у Харкові. Куди потрібні співробітники і яку зарплату пропонують, - ФОТО
18:50, 30 травня

Робота медсестрою у Харкові. Куди потрібні співробітники і яку зарплату пропонують, - ФОТО

Актуальні вакансії медсестри у Харкові.

Наприкінці весни у місті зріс інтерес до роботи медсестрою. В свою чергу на місцевому ринку праці можна знайти актуальні вакансії від роботодавців, яким потрібні спеціалісти у галузі сестринської справи. Зарплату пропонують різну, але її розмір залежить, в тому числі, від місця працевлаштування.

Редакція сайту 057 розповідає, куди у Харкові потрібні медсестри і яку зарплату їм пропонують.

Робота медсестрою у Харкові. Куди потрібні співробітники і яку зарплату пропонують, - ФОТО, фото-1

Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги шукає молодшу медичну сестру операційного блоку. Вимоги роботодавця до спеціаліста: досвід роботи від 1 року і повна або базова середня освіта. Зарплата - близько 8 тисяч гривень.

Номер телефону: 057-725-81-22.

Медичний центр відкрив вакансію "дитяча медична сестра маніпуляційного кабінету". Вимоги роботодавця до спеціаліста: досвід роботи від 1 року; середня медична освіта; вільне володіння навичками в/в, в/м маніпуляцій та забору капілярної крові; володіння ПК на рівні користувача. Зарплата - від 10 до 13 тисяч гривень.

Номер телефону: 050-400-10-79.

Обласна клінічна психіатрична лікарня шукає медичну сестру. Вимоги роботодавця до спеціаліста: середня професійна освіта зі спеціальності "сестринська справа", знання української мови, знання ПК та офісних програм. Зарплата - близько 13,5 тисяч гривень.

Номер телефону: 067-681-49-43.

Стоматологічна клініка відкрила вакансію "медична сестра". Вимоги роботодавця до спеціаліста: середня медична освіта за спеціальностями "медична сестра", "сестринська справа", "фельдшер"; знання основ асептики та антисептики; вміння спілкуватися з лікарями та пацієнтами; вміння швидко навчатися та працювати в команді. Зарплата - від 15 до 18 тисяч гривень.

Номер телефону: 099-714-46-24.

Робота медсестрою у Харкові. Куди потрібні співробітники і яку зарплату пропонують, - ФОТО, фото-2

Мережа оптик шукає медсестру-оптометриста. Вимоги роботодавця до спеціаліста: диплом медичної сестри і високий рівень навчання. Зарплата - від 16,5 до 21 тисячі гривень.

Номер телефону: 067-828-53-77.

Стоматологічний центр відкрив вакансію "медична сестра". Вимоги роботодавця до спеціаліста: медична або медсестринська освіта, вільне володіння ПК і безконфліктність. Зарплата - близько 10 тисяч гривень.

Номер телефону: 068-398-78-27.

Медична компанія шукає медичну сестру. Вимоги роботодавця до спеціаліста: середня спеціальна освіта. Зарплата - від 4,5 до 6,6 тисяч гривень.

Номер телефону: 068-548-54-86.

Стоматологія відкрила вакансію "медична сестра". Вимоги роботодавця до спеціаліста: медична освіта, відсутність шкідливих звичок, любов до чистоти та порядку. Зарплата - від 12 до 15 тисяч гривень.

Номер телефону: 095-139-58-40.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #медсестра #харків #зарплата #вакансія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...