
Як захистити фото і документи і що для цього потрібно купити
Друк за допомогою багатофункціонального пристрою та ламінатор формату А4. Такий комплекс надійно захистить фото чи документ від будь-якого зовнішнього негативного впливу.Ламінатор А4 формату який пропонує компанія “А-Техно” – це швидкий та економний пристрій, який водночас забезпечить необхідну щільність стискання та пропаювання захисної плівки і водночас – прозорість і високу швидкість.
Струменевий БФП дає дуже широку гаму кольорів під час друку і фото чи графіки. Зображення і схеми перетворюються на статичні малюнки на паперовому носієві. Разом із ламінацією такі презентаційні чи для щоденного вжитку документи отримують міцність та якість виготовлення.
Що можуть ламінатор та якісний струменений принтер
Перше на що треба звернути увагу – якість друку і високий рівень захисту. Кольорові фото і малюнки, виконані струменевими принтерами є найкращими за насиченістю кольорів та найкращими за точністю передачі оригінальних тонів та напівтонів. Після друку фото чи документ можна одразу захищати за допомогою запаювання у плівку для ламінації.
Великий формат A4 з шириною ламінування понад 20 мм і товщиною плівки понад 120 мк дають можливість виконувати всі доступні та прості для застосування технології ламінування одразу після друку. Висока швидкість якісного друку у такому поєднанні сполучена із високою швидкістю і не меншою якістю.
Для того, щоб ламінування виконувалось на всі 100%, застосовується багато основних і допоміжних технологій:
●декілька валів для пропаювання;
●внутрішній попередній нагрів;
●можливість реверсного проходження листів;
●технологія ламінування фото;
●температура нагріву валів понад +100С;
●низьке споживання – не більше 200 Вт;
●малі габарити.
Окрім корисних користувацьких можливостей, ламінатори та струменеві БФП та принтери мають простий і зручний для користування інтерфейс. Управляти ними можна для більшості моделей, навіть застосовуючи звичайний зовнішні фізичні кнопки керування або прості програмні продукти з інтуїтивно зрозумілими системами.
Рулонні ламінатори: навіщо?
Є також особливий вид ламінаторів – рулонні. Вони зазвичай є професійним чи напівпрофесійним обладнанням, оскільки складні у налаштуваннях і мають високу продуктивність. Основна відмінність рулонних ламінаторів від звичайних або пакетних у тому, що вони ламінують не завчасно сформований пакет ламінаційної плівки, а рулон із синтетичним прозорим матеріалом. Тобто за принципом роботи схожі на великі плоттери, але для друку текстів і малюнків, а для запаювання у пластик зображень. Такі ламінаційні системи працюють із плівкою, що має товщину до 500 мкм. Не зважаючи на такі розміри, ламінатор працює швидко і за хвилину може заламінувати поверхню розміром 3-5 погонних метрів. Інверторна система мінімізує використання енергетичних ресурсів і робить технологію доступною навіть для малого бізнесу.
Виготовлення роздаткових матеріалів
Економний підхід до виробництва візиток, різноманітних витратних і роздаткових матеріалів може бути досягнута саме завдяки симбіозу ламінатора та струменевого швидкого друку. Замість дорогих замовлень у виконавців, можна самостійно спроєктувати різноманітні роздаткові матеріали і оперативно та якісно роздрукувати їх, в тому числі у кольорі. Для презентації вони можуть ламінуватись, оскільки їх використання автором презентації буде постійне. А прості якісні роздруківки для потенційних клієнтів можуть бути виконані на півкартоні чи більш міцному або глянцевому папері. Презентації та роздаткові буклети, листівки виготовити можна швидко – за лічені години і оперативно провести комерційну вигідну зустріч із замовниками.