• Головна
  • Мери Харкова. Хто і коли очолював місто за часів незалежності України, - ФОТО
17:02, 7 жовтня

Мери Харкова. Хто і коли очолював місто за часів незалежності України, - ФОТО

Мери Харкова за часів незалежності української держави.

За часів незалежності України посаду очільника Харкова обіймали шість людей. Це абсолютно різні мери зі своїм баченням розвитку міста. І кожен з них по-різному запам'ятався харків'янам - як з гарного, так і поганого боків.

Редакція сайту 057 розповідає, хто і коли очолював місто Харків за часів незалежності України.

Євген Кушнарьов

Мери Харкова. Хто і коли очолював місто за часів незалежності України, - ФОТО, фото-1

Євген Кушнарьов - перший демократично обраний мер Харкова, який керував містом з 1990 по 1996 рік. Також Кушнарьов в різні роки займав посади голови Адміністрації президента України Леоніда Кучми, очільника Харківської обласної державної адміністрації, голови Харківській обласної ради, був обраний народним депутатом Верховної Ради 1-го і 5-го скликань та депутатом Харківської облради 4-го скликання.

Михайло Пилипчук

Мери Харкова. Хто і коли очолював місто за часів незалежності України, - ФОТО, фото-2

Михайло Пилипчук - другий за часів незалежності України мер Харкова, який керував містом з 1996 по 2002 рік. Також Пилипчук займав посаду генерального директора КП "Харківський метрополітен", був обраний депутатом Харківської обласної ради 5-го скликання.

Володимир Шумілкін

Мери Харкова. Хто і коли очолював місто за часів незалежності України, - ФОТО, фото-3

Володимир Шумілкін - третій за часів незалежності України мер Харкова, який керував містом з 2002 по 2006 рік. Також Шумілкін займав посаду заступника голів Харківської обласної державної адміністрації Олега Дьоміна і Євгена Кушнарьова, був обраний депутатом Харківської обласної ради 5-го скликання.

Михайло Добкін

Мери Харкова. Хто і коли очолював місто за часів незалежності України, - ФОТО, фото-4

Михайло Добкін - четвертий за часів незалежності України мер Харкова, який керував містом з 2006 по 2010 рік. Також Добкін займав посаду голови Харківської обласної державної адміністрації, був обраний народний депутатом Верховної Ради 4-го і 8-го скликань, депутатом Харківської міської ради 3-го скликання та депутатом Харківської обласної ради 6-го скликання.

Геннадій Кернес

Мери Харкова. Хто і коли очолював місто за часів незалежності України, - ФОТО, фото-5

Геннадій Кернес - п'ятий за часів незалежності України мер Харкова, який керував містом з 2010 по 2020 рік. Також Кернес в різні роки двічі займав посаду секретаря Харківської міської ради, був обраний депутатом Харківської міськради 3-го, 4-го і 5-го скликань.

Ігор Терехов

Мери Харкова. Хто і коли очолював місто за часів незалежності України, - ФОТО, фото-6

Ігор Терехов - шостий за часів незалежності України мер Харкова, який керує містом з 2021 року по теперішній час. Також Терехов в різні роки займав посади заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Арсена Авакова, заступника і першого заступника мера Харкова Геннадія Кернеса, секретаря Харківської міської ради, був обраний депутатом Харківської міськради 7-го і 8-го скликань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мери #харків #незалежність #міська #рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...