• Головна
  • Окупанти вже вчинили в Україні понад 20 тисяч військових злочинів: їх всіх чекає трибунал у Гаазі
19:06, 30 травня 2022 р.

Окупанти вже вчинили в Україні понад 20 тисяч військових злочинів: їх всіх чекає трибунал у Гаазі

З початку російської військової агресії в Україні зареєстровано понад 20 тисяч військових злочинів, які будуть розслідуватися в українських та міжнародних судах. Вже створений майбутній склад військового трибуналу в Гаазі на чолі з прокурором міжнародного кримінального суду Карім Ханом, який розслідує воєнні злочини рф та перебуваючи з візитом у Києві провів зустріч в Офісі генпрокурора.

Українська прокуратура та правоохоронні і державні органи готові до співпраці у розслідуванні міжнародного кримінального суду, налаштовані на оперативний обмін інформацією та доказами, зусилля сконцентровані на активному зборі та документуванні кожного факту воєнних злочинів та злочинної діяльності проти людяності, які вчиняє загарбник на нашій землі.

Прокурор міжнародного кримінального суду Карім Хан заявив, що відновлення верховенства права є життєво важливим, він наголосив на важливості об’єднання зусиль для встановлення істини шляхом незалежних та об’єктивних розслідувань, притягнення до відповідальності за вчинення жорстких злочинів і підкреслив провідну роль в цьому контексті потенційних міжнародних спільних слідчих груп.

Нема жалю до зрадників, які щоб не захищати Україну в Криму, перейшли до лав ворога у 2014 році, а тепер мусять гинути у війні проти власної Батьківщини. Вже третього зрадника, що опинився в полоні, засуджено до тривалого терміну позбавлення волі.

Жоден воєнний злочин чи злочин проти людяності, скоєний внаслідок агресії росії проти України, не має залишитися безкарним. Кожен винний має бути притягнутий до міжнародно-правової та кримінальної відповідальності – від виконавців до військово-політичного керівництва країни-агресора.

Задля підтримки України в цій боротьбі відбулося історичне швидке єднання великої кількості країн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #росія #війна #воєннізлочини #трибунал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...