• Головна
  • Parimatch Foundation надав медичну допомогу Харківському обласному центру служби крові
Новини компаній
15:00, 18 травня 2022 р.

Parimatch Foundation надав медичну допомогу Харківському обласному центру служби крові

Новини компаній

Благодійний фонд Parimatch Foundation забезпечив Харківський обласний центр служби крові реагентами, що дають змогу закладу продовжити роботу в умовах війни.

Військова агресія призвела до гуманітарної кризи. Сотні закладів, в тому числі й Харківський обласний центр служби крові зазнали прямих обстрілів та бомбардувань. Через це у центрі кардинально змінилися умови роботи працівників, деякі медичні вироби недоступні, оскільки склади знищено. У цих умовах центр крові продовжує працювати і рятувати життя цивільних громадян та військовим.

Parimatch Foundation надав медичну допомогу Харківському обласному центру служби крові , фото-1

Щоб підтримати роботу центру, Parimatch Foundation закупив та передав гуманітарну допомогу Харкову, а саме - тромбоеластограф TEG5000 та реагенти для аналізатора гемостазу виробництва Haemonetics (США). Станція використовує їх для надання безкоштовної оперативної медичної допомоги військовим та цивільному населенню з розладами згортальної системи крові. Запасів комплекту витратних матеріалів вистачить на проведення 300 досліджень. Це робить доступним лікування людей із застосуванням однієї із найсучасніших методик аналізу роботи системи крові — тромбоеластографії. Вона дає змогу дуже швидко оцінити ризик кровотечі чи навпаки — тромбозу, обрати правильну тактику лікування та врятувати життя.

Харківська область знаходиться під постійними обстрілами, тому кількість поранених з масивними крововтратами постійно зростає. Завдяки медичній гуманітарній допомозі лікарням Харкова, обласний центр переливання крові може продовжувати ефективно працювати і допомагати людям в умовах війни.

Гуманітарна допомога лікарням Харкова стала можливою завдяки проєкту Ukraine Hospitals Appeal. Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation реалізовує його спільно з фондом WeHelpUkrainians та відомими британськими лікарями. Мета ініціативи — надання медичної гуманітарної допомоги Україні. Підтримка медиків та медичних установ наразі вкрай необхідна. Допомога медикаментами від Parimatch Foundation важлива для компанії, адже це у прямому сенсі рятує життя сотням українців.

Від початку військової агресії росії проти України керівництво компаній Parimatch та благодійного фонду Parimatch Foundation вирішило спрямувати всі свої ресурси на допомогу Україні. Фонд долучився до загального волонтерського стріму компанії Parimatch з перших днів і активно бере участь у наданні гуманітарної допомоги Україні.

Нагадаємо, що з початком війни фонд Parimatch також відкрив збір пожертв для допомоги мирному населенню, яке опинилося у гарячих точках України. Всі зібрані кошти підуть на закупівлю і доставку продовольства, медикаментів, речей першої потреби, а також на організацію евакуації з тимчасово окупованих територій нашої країни та територій, де ведуться бойові дії. Задонатити та долучитись до допомоги можна за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...