• Головна
  • Газова компанія проводить судово-претензійну роботу з клієнтами-боржниками
Пресс-релиз
16:00, 18 серпня 2021 р.

Газова компанія проводить судово-претензійну роботу з клієнтами-боржниками

Пресс-релиз
Газова компанія проводить судово-претензійну роботу з клієнтами-боржниками, фото-1

АТ «Харківміськгаз» проводить судово-претензійну роботу зі споживачами, які відмовляються сплачувати за послуги з розподілу (доставки) природного газу. Претензії було офіційно вручено понад 100 тис. клієнтам компанії.

На боржників подаються судові заяви про видачу судового наказу про примусове стягнення плати за доставку природного газу. У цьому випадку боржник також має оплатити судовий збір у розмірі понад 2 тис. грн, а також виконавчі витрати. Таким чином, за ухиляння від обов’язкових платежів нараховується значно більша сума.

Усі кошти, які надходять за розподіл природного газу, направляються на ремонт, модернізацію та підтримку газових систем міста, їхньою капітальну реконструкцію, а також на цілодобову роботу аварійно-диспетчерської служби АТ «Харківміськгаз», яка попереджає та усуває аварійні ситуації задля безпеки мешканців міста.

Мінімальну вартість оплачують ті споживачі, помешкання яких відключене від систем газопостачання, споживачі, підключені до газопостачання, але які не використовують газ, а також споживачі, які використовують газ в обсягах, менших за визначені НКРЕКП.

Дякуємо усім добросовісним клієнтам за своєчасну сплату рахунків. Завдяки цьому АТ «Харківміськгаз» забезпечує безперебійну та сталу роботу газорозподільних мереж міста. Сплачувати за доставку необхідно до 20 числа кожного поточного місяця.

Якщо споживач тимчасово не бажає використовувати газ, він може звернутися із заявою про припинення дії публічного договору на розподіл газу та від’єднання його помешкання від газорозподільної системи механічним шляхом на межі балансової належності. Після від’єднання помешкання плата за доставку нараховуватись не буде.

Газова компанія проводить судово-претензійну роботу з клієнтами-боржниками, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...