• Главная
  • Харківський торговельно-економічний інститут запрошує на навчання
Новости компаний
17:00, 25 июня

Харківський торговельно-економічний інститут запрошує на навчання

Новости компаний
Харківський торговельно-економічний інститут запрошує на навчання, фото-1

На сьогоднішній день, все більше молодих людей починають задумуватися про те, куди піти навчатися після школи. Важливість вищої освіти ніколи не була під сумнівом. Лишалося лише обрати спеціальність, яка б дозволила знайти у майбутньому гідну роботу та досягати бажану мету.

Для того, щоб вступити до вузу, абітурієнтам доводиться виконувати певні умови, здавати перелік іспитів. Деталі залежать від того, який вибір був зроблений у плані спеціальності та навчального закладу.

Харківський торговельно-економічний інститут запрошує на навчання, фото-2

Ті, хто проживає у місті Харків або приїхав навчатися, має нагоду вступити до Харківського торговельно-економічного інституту. Інститут має статус державного і студенти отримують після завершення усі необхідні дипломи, що підтверджують отримання освіти.

В інституті є можливість навчатися на бюджетній основі та за контрактом. Студенти мають можливість обрати те, що для них виявиться кращим варіантом. Також, в навчальному закладі працюють курси підготовки, які надають додаткові можливості вступити на бажаний факультет.

Головна інформація про Харківський торговельно-економічний інститут

Харківський торговельно-економічний інститут запрошує на навчання, фото-3

Перш ніж прийняти кінцеве рішення щодо вступу до інституту, варто розглянути, чим цей навчальний заклад відрізняється від інших. На які професій тут можна вивчитися та кому саме він підходить.

  • Можна з упевненістю сказати, що сьогодні ХТЕІ являється єдиним профільним вузом на Слобожанщині, який готує фахівців для невиробничих сфер економіки. Це ресторанний, готельний, туристичний бізнес. Також торгівля, фінансова система, митна служба. Все це дозволяє отримати професію, яка буде доречною у житті, і завдяки якій можна буде знайти пристойну роботу;
  • Інститут відрізняється потужною матеріально-технічною базою. Заняття проходять виключно у сучасних класах із найкращими комп’ютерами. Теж саме можна сказати і про лабораторії та кабінети. Для тих студентів, що приїхали з інших міст та областей, у наявності два гуртожитка;
  • Не останню роль займає те, що студенти мають можливість відвідувати спортивні секції, знайомитися у клубах за інтересами та цікаво проводити вільний час.
Харківський торговельно-економічний інститут запрошує на навчання, фото-4

Всі ці моменти дозволяють студентам отримати не тільки результат від навчання, але і задоволення від процесу. Не варто забувати, що саме навчання триває не один рік підряд, тому дуже важливо, щоб кожен день був в радість. Саме у цьому інституті для цього роблять усе можливе, беручи до уваги інтереси сучасної молоді.

Чому варто обрати саме цей інститут

Харківський торговельно-економічний інститут запрошує на навчання, фото-5

Для того, щоб отримати повноцінну та детальну інформацію, звертайтеся за номерами телефонів, що вказані на сайті. Це дозволить дізнатися про терміни, умови прийому, іспити, необхідні сертифікати центру та інші деталі, що дозволяють прийняти остаточне рішення та почати збирати документи.

  • Інститут чудово підходить для тих, хто прагне реалізувати себе у сфері ресторанного бізнесу і не тільки. Випускники навчального закладу матимуть змогу працювати також у торгівлі та у туризмі. Це насичена та цікава діяльність для активних людей;
  • Професії, які отримують тут студенти, мають попит на ринку. Знайти підходящу роботу у митній службі чи ресторані набагато легше за наявності підходящої освіти, яку маєте можливість отримати тут;
  • Інститут постійно розвивається та вдосконалює свою діяльність. Кожен, хто обирає цей навчальний заклад, отримує безцінні знання та практику.
Харківський торговельно-економічний інститут запрошує на навчання, фото-6

Обирайте Харківський торговельно-економічний інститут та отримуйте освіту, про яку мріяли. З нашого боку надаємо все можливе, щоб мрія стала реальністю і студенти у майбутньому мали змогу стати справжніми професіоналами в обраній сфері. ХТЕІ надає можливості, реалізує потенціал!

Харківський торговельно-економічний інститут запрошує на навчання, фото-7
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12,0
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Последние новости
Объявления
live comments feed...