«Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові

Площа торговельного центру збільшена на 9 тис. кв. м

Національна мережа «Епіцентр» відкриває після реконструкції інноваційний торговельний центр у Харкові на пр. Гагаріна, 352.

«З метою збільшення асортименту товарів та кращого їхнього представлення, а також підвищення якості обслуговування покупців, ми переформатували та провели масштабну реконструкцію будівельного першого торговельного центру «Епіцентр» у Харкові», — зазначає заступник генерального директора, директор із роздрібної торгівлі «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Після реконструкції, яка тривала 8 місяців, у ТЦ «Епіцентр» у Харкові з’явилися нові відділи та магазини, було вдосконалено зонування та внутрішню навігацію, а для зручності та комфорту покупців у торгових залах встановлені зручні лавки. Завдяки відкриттю навпроти основної будівлі другого корпусу, де розмістилися «Садовий центр» «Садовий центр» із широким вибором рослин та аксесуарів для садівництва та мультибрендовий спортивний магазин мережі Intersport, та розширенню відкритого будівельного майданчика, площа торговельного центру збільшилася на 9 тис. кв. м.

Галерея «Деко» у ТЦ «Епіцентр» у Харкові відкриється на площі понад 2,6 тис. кв. м у новому форматі із суттєво розширеним асортиментом декору та домашнього текстилю. Товар об’єднано в колекції, що дає змогу, наприклад, обрати весь посуд для кухні в одному стилі. Для оформлення залу обрані сучасні стилістичні тенденції, які за рахунок використання темних кольорів покликані створити атмосферу домашнього затишку та сфокусувати погляд клієнта на самому товарі. Також змін зазнав магазин дитячих товарів та одягу «Епік» (1500 кв. м), представлений у новій сучасній концепції.

Серед нових відділів великий і потужний центр техніки «Це Те», де можна буде знайти не тільки малу та велику побутову техніку, але й сучасні гаджети, Military з товарами для мисливства та рибальства в другому корпусі, а також «Центр кераміки», який пропонує покупцям максимально широкий асортимент товарів для облаштування ванних кімнат та індивідуальні дизайнерські рішення.

У «Центрі меблів», який займає площу майже 3 тис. кв. м на другому поверсі ТЦ, значно збільшено вибір товарів, з`явилися унікальні інтер’єрні пропозиції, а також можливість замовити кухню за індивідуальним проєктом.

Серед найбільших відділів ТЦ — «Сад та город» (6580 кв. м) та «Будівельні матеріали» (4015 кв. м) з відкритими майданчиками.

Загалом, у торговельному центрі представлено понад 200 тис. артикулів товарів.

У ТЦ також розміститься центр видачі товару, замовленого онлайн у інтернет-магазині epicentrk.ua та численні додаткові послуги для покупців, зокрема, форматно-розкрійна дільниця, пересадка рослин, тонування фарб, оверлок, сервісний центр, майстерня з виготовлення ключів, кафе, флора-центр та відділення банку. Для автомобілістів облаштовано паркінг на 1000 місця, а для тих, хто користуються громадським транспортом, курсуватимуть безкоштовні автобуси зі станцій метро «Проспект Гагаріна» та «Індустріальна».

На відкритті оновленого ТЦ «Епіцентр» у Харкові 4–5 липня на покупців очікує акція «Море дарунків», привабливі цінові акції, конкурси, веселі аніматори та майстер-класи для дорослих.

«Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-1 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-2 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-3 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-4 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-5 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-6 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-7 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-8 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-9 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-10 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-11 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-12 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-13 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-14 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-15 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-16 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-17 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-18 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-19 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-20 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-21 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-22 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-23 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-24 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-25 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-26 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-27 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-28 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-29 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-30 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-31 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-32 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-33 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-34 «Епіцентр» оновив свій перший торговельний центр у Харкові, фото-35
Эпицентр ТЦ Епіцентр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии