• Головна
  • ПриватБанк надав можливість продавати в кредит навіть дрібним торговцям
Новини компаній
15:00, 13 травня 2019 р.

ПриватБанк надав можливість продавати в кредит навіть дрібним торговцям

Новини компаній
ПриватБанк надав можливість продавати в кредит навіть дрібним торговцям

ПриватБанк запустив новий сервіс для малого бізнесу - “Інвойс в оплату частинами та миттєву розстрочку”.

Раніше сервісами “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка” користувалися лише великі торгові мережі і магазини з POS-терміналами та їхні покупці. Але з’явилося багато дрібних підприємців, які торгують з маленьких майданчиків: в Інтернет-магазинах з обмеженим функціоналом налаштування та редагування, з дошки оголошень, в соціальних мережах. Сервіс дуже потребували і підприємці виїзної торгівлі, продавці ярмарків і звичайних ринків промислових товарів. Часто їхні клієнти були готові придбати товари чи послуги, але споживачів стримувала відсутність кредиту. Спеціалісти ПриватБанку запропонували сервіс, який вирішує цю проблему. Сервіс зручний та вигідний як покупцям, так і торгівцям.

Підключити новий сервіс підприємці можуть самостійно за лічені хвилини на сайті або в будь-якому відділенні ПриватБанку. Для цього потрібно авторизуватися на сторінці “Оплата частинами в Інтернеті”. Жодних документів чи анкет заповнювати не треба. Після авторизації створюється власний кабінет торговця - своєрідний Інтернет-магазин. І вже тут можна формувати рахунки - інвойси, надсилати їх покупцям. Тут же контролювати їх оплату. Отримувати кошти можна на рахунок підприємця, відкритий у ПриватБанку.

При дистанційному контакті такі інвойси можна надсилати покупцям на e-meil прямо з власного кабінета або через месенджери у соціальних мережах. Отримавши інвойс, споживачі оплачують його з кредитної картки. За фактом оплати покупець отримує договір на електронну пошту. При безпосередньому контакті можна запропонувати покупцю сканувати QR-код з пристрою торговця (смартфона, планшета, ноутбука) прямо на місці. QR-код також формується при створенні інвойса у власному кабінеті підприємця. При такому способі оплата з кредитної картки покупця приходить миттєво.

Нагадаємо, цей сервіс розроблено для покупок у кредит з “Оплати частинами” або “Миттєвої розстрочки”.

Сам кредит працює за стандартними умовами ПриватБанку. Продавець може надати можливість розстрочки до 24 місяців. За сервісом “Оплата частинами” переплата для покупця складе лише 0,01% від суми. По акційній “Миттєвій розстрочці” переплата буде 0,99% кожного місяця на залишок суми, а по звичайній “МР” - стандартні 2,9% щомісяця на залишок. Як і у випадку із звичайними споживчими кредитами, покупець сплачує лише внесок за перший місяць, а продавець вже від банку отримує всю суму за товар або послугу. У подальшому покупець розраховується із банком із своєї кредитної картки за стандартною схемою “Оплати частинами” або “Миттєвої розстрочки”.

Інвойс в оплату частинами та миттєву розстрочку суттєво спростить роботу дрібним торговцям, збільшить їхні обсяги продажів і розширить можливості купувати в кредит клієнтам ПриватБанку. -- 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...