Наливайченко у Харкові: Справжні рейтинги побачимо 31 березня

Наливайченко у Харкові: Справжні рейтинги побачимо 31 березня, фото-1

Наливайченко презентував свій президентський план дій для відновлення миру та деокупації.

Наливайченко у Харкові: Справжні рейтинги побачимо 31 березня, фото-2

Справжні президентські рейтинги усі побачать 31 березня. Про це заявив лідер руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко під час зустрічі у хабі «Говерла» – політичному майданчику, де харків’яни можуть познайомитися з кандидатами у президенти на якісно новому рівні, надавши політикам можливість презентувати своє бачення України у випадку перемоги на виборах.

Наливайченко у Харкові: Справжні рейтинги побачимо 31 березня, фото-3

Наливайченко зауважив, що в Україні понад 350 партій. Але реально працюють, допомагають українцям – одиниці.  Подібна ситуація і з кандидатами у президенти. З чотирьох десятків зареєстрованих кандидатів лише кілька проводять реальну, а не фейкову виборчу кампанію. 

«Справжні президентські рейтинги усі побачать 31 березня», – вважає Наливайченко. 

На його думку, потрібно законом обмежити суму коштів, яка може бути використана на політичну рекламу, тоді усі кандидати у президенти будуть у рівних умовах і виборча кампанія буде чесною. 

Щодо кадрової політики на посту президента, Наливайченко наголосив, що виступає проти кумівства та протекціонізму при призначенні у владні крісла. Натомість ініціюватиме проведення прозорих конкурсів на посади. що дозволить оновити владу та запустить соціальні ліфти.  «Я готовий бути таким президентом, який буде подавати на ключові посади чесних людей за прозорими конкурсами», – сказав Наливайченко. 

Він виступає за якнайшвидше скасування недоторканності: «Якщо ця Верховна Рада не погодиться скасувати недоторканність, то наступна оновлена Рада це зробить обов’язково». 

Наливайченко також висловився за відновлення ядерних розробок в Україні. «Наука і наукові розробки – це наше національне надбання», – сказав він. 

Торкнулися і економічних питань. Кандидат у президенти наголосив, що нинішня податкова система неефективна: «Така податкова, як зараз, зайва і непотрібна». Варто використати досвід Естонії, гарантувати українському роботодавцю передбачуваність від держави, прозорі податки. «Найголовніша мета, як президента, політично зробити все можливе для розвитку українського промисловості, бізнесу, аграріїв. Гроші – це кров економіки, і чим доступніші і дешеві кредити, тим краще розвиватиметься економіка», – сказав Наливайченко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии