Водіям стане легше: що вже зробили дорожники на одній з найважливіших трас Харківщини, - ФОТО

На трасі М-18 у напрямку Мерефи дорожники вже оновили покриття від Високого до селища Науковий і продовжують роботи біля в'їзду до міста.

Попри відсутність затвердженого фінансування ремонт не зупиняють — підрядник працює за власні кошти, щоб якнайшвидше відновити одну з найзавантаженіших доріг Харківщини. Про це розповіли у Службі відновлення та розвитку інфраструктури Харківщини.

Що роблять дорожники

На автомобільній дорозі М-18 від Високого у напрямку Мерефи тривають роботи з відновлення дорожнього покриття.  На цій ділянці вони були розпочаті в середині червня і наразі виконуються у посиленому режимі.

Станом на сьогодні нове покриття вже укладене на ділянці від Високого до селища Науковий, а дорожні фрези продовжують зрізати зношене покриття на під'їздах до Мерефи, готуючи основу для подальшого ремонту.

Напрямок М-18 є одним із найінтенсивніших за рухом у Харківській області, щодоби тут проїжджає близько 15 тисяч авто. Саме тому цій ділянці дорожники особливо приділяють увагу.

Наразі на об'єкті щоденно укладають понад 4 тисячі квадратних метрів нового покриття: водночас працюють асфальтоукладальний комплекс та дорожня фреза, що дозволяє максимально пришвидшити темпи виконання робіт.

У першу чергу дорожники прагнуть забезпечити належний проїзд до Мерефи. Після завершення робіт на цій ділянці відновлення покриття продовжиться в межах населеного пункту та у напрямку Нової Водолаги.

Робота без грошей

У Службі відновлення кажуть, що роботи виконуються в умовах відсутності затвердженого фінансування.

Наразі підрядна організація проводить їх за рахунок власних обігових коштів.

Безпека водіїв

Під час ремонту водіям слід дотримуватися безпеки руху.

Водіїв закликають бути особливо уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог тимчасових дорожніх знаків та обирати безпечну швидкість руху. 

Після завершення ремонтних робіт на ділянці буде нанесено дорожню розмітку та встановлено необхідні дорожні знаки для організації безпечного руху.

Нагадаємо, ремонтують навіть без грошей: на Харківщині відновлюють одну з найважливіших трас, - ФОТО

Новини компаній
09:30, Сьогодні
Новини компаній
15:00, Вчора