Харків визнали найдешевшим містом Європи, втім оренда квартир у місті зростає

За індексом вартості життя Харків став найдешевшим містом на карті Європи. Місто на сході Україні посіло останнє з 232 європейських міст, які оцінював глобальний індекс Numbeo. 

З-поміж українських міст до рейтингу потрапили:

  • Київ — 227 місце;
  • Дніпро — 228 місце;
  • Львів — 229 місце.
  • Одеса — 230 місце

Найдорожчим містом став Цюрих, міста Швейцарії увійшли у ТОП елітних міст.

ОРЕНДА КВАРТИР 

При укладанні рейтингу Numbeo керується у тому числі вимірюванням індексу вартості життя та індексу оренди, надаючи загальне порівняння як щоденних витрат, так і витрат на житло порівняно з Нью-Йорком.

Що стосується Харкова, оренда квартир тут коштує в середньому 5 000 грн за однокімнатну, 8000 - 2-кімнатну та 12 000 за трикімнатну квартиру. При цьому аналітики відмічають зростання цін. 

Зокрема, у довготривалу оренду здають 1-кімнатну студію на вулиці Чорновола. Вартість - 4 тисячі гривень.

Загальна площа 30 м², житлова 20 м², кухня 5 м². Комунальні 1200 грн взимку, 400 грн влітку.

На проспекті Героїв Харкова пропонують орендувати 2-кімнатну квартиру.

Квартира з євроремонтом, є всі необхідні меблі та техніка, в кімнатах кондиціонери, бойлер на 150л та лічильник на опалення, пральна машинка, електрочайник, мікрохвильова піч, індукційна плита, два двоспальні дивани з посиленою пружиною. 5 хв пішки до метро. Можна доросла дитина від 14 років. 15000 + комунальні та інтернет.

Також 3-кімнатну квартиру можна орендувати на Салтівському шосе за 10 тисяч грн.

Квартира зі свіжим ремонтом, кухня-студія та 2 спальні, укомплектована всім необхідним для проживання, для сім'ї, можна з дітьми шкільного віку, без тварин. Лічильники на світло та газ, вода оплачується на 1 особу за тарифом. Хороша транспортна розв'язка, поруч ринок, супермаркети.

Нагадаємо, Відновлення будинку на Салтівці: у Харкові ремонтують житло після прильотів,- ФОТО