Попри значне потепління та небезпечну кригу, рибалки Харківщини продовжують виходити на водойми, ризикуючи власним життям. За минулий тиждень вже чотири рибалки загинули під кригою.
За минулу добу сталося три випадки, коли любителі "тихого полювання" провалились під кригу: одна людина загинула, ще двох вдалося врятувати. Про це розповіли в обласному управлінні ДСНС.
- У селі Мала Данилівка Харківського району на місцевому озері під кригу провалився та потонув 78-річний чоловік. Рятувальники змогли дістати його тіло лише після того, як стало надто пізно.
- У селі Гракове Чугуївського району 35-річного рибалку, який опинився у крижаній пастці, вдалося врятувати. Рятувальники дісталися до потерпілого за допомогою човна та передали його медикам.
- Подібний випадок стався і на Печенізькому водосховищі біля Старого Салтова. 70-річний чоловік опинився під кригою.