Прокурори Куп’янської окружної прокуратури Харківської області направили до суду обвинувальний акт щодо 42-річного громадянина рф, якого звинувачують у посяганні на територіальну цілісність України.
Обвинувачений працював начальником відділу електроенергетики міністерства ТЕК та ЖКГ Краснодарського краю рф. У серпні 2022 року, під час тимчасової окупації Куп’янського району, він прибув до міста та отримав від окупаційної адміністрації посаду так званого «міністра палива, енергетики та ЖКГ Харківської області». Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.
Під виглядом «відбудови Харківщини» він агітував працівників підприємства «Харківобленерго», яке залишалося на окупованій території, розповідаючи про «переваги» життя під контролем рф. Він маніпулював фактами та намагався створити позитивний імідж російських загарбників. Крім того, закликав до зміни державного кордону України та підтримки окупаційної влади.