Наслідки авіаударів по Харкову 10 червня: 7 постраждалих, одна людина померла в лікарні, - ФОТО

Внаслідок обстрілів Харкова 7 постраждалих та 1 людина померла в лікарні.

10 червня орієнтовно о 17:30 зс рф завдали авіаудари по Харкову. Про це повідомила пресслужба Харківської обласної прокуратури.

У Київському районі задокументувати 3 влучань: два боєприпаси влучили у приватному житловому секторі.

Рятувальники деблокували з-під завалів 77-річного чоловіка, медики надавали йому допомогу. Як повідомив міський голова Ігор Терехов – 11 червня, сьогодні вранці він помер.

Травми різного ступеня тяжкості та гостру реакцію на стрес отримали ще двоє чоловіків та двоє жінок.

Пошкоджені понад 20 житлових будинків.

Третій боєприпас, що також влучив у приватному секторі, не розірвався. Вибухотехніки працюють на місці. Мешканців прилеглих будинків евакуйовали.

У Салтівському районі зафіксували одне влучання по території гаражного кооперативу. Пошкоджені щонайменше 70 гаражів, понад 20 автомобілів та вікна у сусідньому багатоквартирному будинку.

Отримали поранення двоє чоловіків 38 та 75 років і 87-річна жінка.

Загалом внаслідок російських атак у двох районах Харкова постраждали 7 людей, 1 людина загинула.

Попередньо, війська рф вдарили по місту чотирма УМПБ Д-30.

Новини компаній
17:00, Вчора