Кропивницкая рок-группа едет в Харьков!!!
Рок-гурт "Проти Течії"
Рік заснування - грудень 2011.
Місце дислокації - м. Кропивницький.
Жанр: рок, хард-рок, хард-фолк, панк-рок, альтернативний рок, патріотичний рок.
Склад гурту:
Дмитро Кольчик (Рама Вішес) - лідер, гітара, бас-гітара (в студії), вокал, бек-вокал, автор слів та музики.
Роман Бородюк (Brom) - клавішні, скретч, семпли, playback.
Олег Лакатош - ударні.
Наталя Бурдакова (Світло) - фото, генератор ідей.
Микола Бородюк - відео.
Костянтин Мірошніченко - звукозапис, зведення.
Життя – це бурхлива річка, яка несеться згори до низу, піднімаючи з дна мул та каміння. Людина на певному етапі свого життя сідає в човен на середині цієї річки та обирає сама, куди їй пливти, - вверх до сонця чи вниз до пекельного вогню.
«Проти Течії» пливти дуже тяжко, і більшість складають весла не витримуючи навантаження. Мул та каміння – це стереотипи, які нав'язало собі саме людство у розвитку цивілізації. Рок-гурт "Проти Течії" намагається перепливти ці нав'язливі суспільством стереотипи, щоб розфарбувати цю сіру буденність прагненням пізнати іншу сторону реальності. Цей шлях не легкий, але вони все одно пливуть, не зраджуючи своїм принципам, в надії, що вони не самотні, запрошуючи всіх охочих у свій човен.
Гурт, окрім сольних концертів, брав участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалях: «Червона Рута», «Рок-булава», «Самар-Дніпро-Фест», «Холодний Яр», «Ше.Fest», «Пісні народжені в АТО», «Важка ділянка VIII», «Зашків-Фест», «Сяйво-Фест» та багато інших. Також дуже багато акустичних виступів за участі лідера гурту Дмитра Кольчика (Рама Вішес), як сольних, так і присвячених допомозі хворим дітям, сиротам, збору коштів та підняття бойового духу воїнам АТО на передовій і в мирних містах України.
На даний час гурт має два повноформатних альбоми «У пеклі боротьби» (2017) та «Шляхом вітру і вогню» (2019), а ще багато синглів, декілька ЕР і сольних робіт лідера гурту.
Альбом «У пеклі боротьби» вийшов під гаслом «Шабля, воля, рок-н-рол!» Він присвячується боротьбі Українського народу за волю та незалежність, починаючи з часів Київської Русі і закінчуючи сьогоденням.
Альбом «Шляхом вітру і вогню» має гасло «Всім, хто по життю — вітер, по суті — вогонь, по релігії — Rock!» Ця платівка — це паралель, між здобуттям свободи нашими предками у запеклих боях і здобуттям її рок-музикантами, а саме: словом, музикою, ідеєю…