Компанія Color-Tec пропонує вам широкий спектр найрізноманітніших послуг стосовно друку на жорстких поверхнях: друк на склі, друк на ПВХ (полівінілхлорид), друк на дереві, друк на кераміці, друк на жалюзі, друк на роллетах, друк на тканині, UV- друк (УФ друк). Ми також надаємо інші різноманітні супутні технічні роботи, при цьому працюють у компанії Color -Tec тільки висококваліфіковані фахівці, які відносяться с надзвичайною відповідальністю до всіх заказів. Виконують їх якісно, сумлінно та своєчасно, що сьогодні являється основним показником у цьому ремеслі.

Ми працюємо лише з якісним матеріалом, використовуємо лише сучасні технології, які дозволяють проводити друк практичних на будь-яких поверхнях, що найчастіше застосовуються в рекламі і дизайні взагалі, в тому числі  і дизайні приміщень.

Звертаємо вашу увагу, що друк на жорстких поверхнях – це завдання тільки для професіоналів.
Тому всі технічні заходи, які необхідні для друку на жорстких поверхнях виконає тільки компанія Color-Tec – швидко, якісно і зі зручністю для вас!

Color -Tec –  це безумовно, найкраще та вигідне рішення! Ми з задоволенням будемо раді бачити вас нашими клієнтами  і зробимо для вас все можливе.