Кожна жінка в своєму житті не раз і не два купувала колготки. І, напевно, у кожної жінки в житті був випадок, коли куплений товар швидко виходив з ладу: повзли петлі, рвалися шкарпетки або листівці. Природно, така неприємність відбувається тільки в тому випадку, коли колготки були невисокої якості або куплені не за розміром.

Як же уникнути подібних ситуацій, щоб витрачені гроші не стали викинутими на вітер? Цьому питанню і присвячена ця стаття.

Основа всіх колготок - поліамідна нитка. Але дорогі, якісні вироби робляться з обробленого поліаміду, а дешеві - з необробленого, який часто викликає алергічні реакції шкіри.

Ще до складу колгот входить еластан (або лайкра) - це свого роду каучукова гумка, яка надає виробу еластичність і зберігає його від розтягування і деформації. Необхідно звертати увагу при покупці на утримання лайкри. Якщо її у складі виявиться менше 8%, колготки не будуть облягати ноги, а навпаки, обвиснути і зберуться складками на щиколотках.

Часто до складу дорогих теплих колготок додають бавовна або шерсть, а в дешеві - акрил (штучну шерсть ), який добре зберігає тепло, але дуже швидко скачується і втрачає красивий вигляд.

Елітні колготки мають щільність 6-10 den. Їх використовують в літньому або вечірньому вбранні. Вони самі тонкі, створюють ефект легкої засмаги і практично не видно на нозі.