Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

У кожної великої компанії, яка широко відома та добре знана серед споживачів, покупців, іноземних та вітчизняних партнерів, є своя історія створення та розвитку. Так само і "Інсталпласт-ХВ" – українське підприємство, яке займається виробництвом пластикових труб для водопостачання, водовідведення та газопостачання, має свою історію. Вона бере початок ще у дев’яностих роках й з кожним роком йде стрімко вгору. За всі роки свого плідного розвитку, "Інсталпласт-ХВ" розширила виробництво, підвищила якість виробництва, чітко окреслила переваги та міцно увійшла на ринок, користуючись попитом серед споживачів.

У наш час, на сучасному етапі "Інсталпласт-ХВ" є справжнім лідером з виробництва труб із поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання, різними діаметрами. Вся продукція компанії виготовлена на високоякісному обладнанні відомих західних фірм Krah, Krauss Maffei, Cincinnati та Weber, а весь виробничий процес контрольований комп’ютеризованою системою управління, що значно підвищує рівень виробництва.

Окрім виробництва основної продукції, компанія випускає стандартні дорожні стовпчики та футляри механічного захисту підземних електро-, радіо- та інших мереж. У числі досягнень "Інсталпласт-ХВ" є також і створення виробничо-монтажного підрозділу, завданням якого полягає у налагодженні та запуску в експлуатацію внутрішніх та зовнішніх мереж водопостачання і водовідведення. Продукція української компанії "Інсталпласт-ХВ" є зразком якісного виробництва а товару, гарантією та доступними цінами. Завдяки високим показникам продукція "Інсталпласт-ХВ"  цінується серед споживачів.

Інсталпласт-ХВ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии