Ковток бароко від Леоніда Ушкалова в Харкові

Книгарня-клуб "Є", київське видавництво "Грані-Т" і Харківський літературний музей приготували любителям літератури черговий подарунок. 13 червня в книгарні "Є" (вул. Сумська, 3) відбудеться презентація книжки відомого літературознавця Леоніда Ушкалова "Від бароко до постмодерну: есеї".

Леонід Ушкалов (батько відомого поета і прозаїка Сашка Ушкалова) є одним з найавторитетніших знавців української літератури часів бароко. Тому у цій книзі подані есеї, присвячені українській літератур­і XVII–XX століть, зокрема творчості Мелетія Смотрицького, Григорія Сковороди, письменника доби романтизму Григорія Квітки-Основ’яненка, Тараса Шевченка, Павла Тичини, Максима Рильського та інших письменників-класикі­в.

Автор порушує цілу низку питань – від концепту самопізнання й морфології с**ксу в літературі часів бароко до б­іблійної герменевтики й естетики романтизму. Та про що б він не писав, українська література від давнини до сьогодні постає в його викладі цікавою, барвистою і глибокою.

Книгу презентуватиме колега Леоніда Ушкалова викладач педагогічного університету ім. Григорія Сковороди Ростислав Мельників.

Початок презентації о 18.00

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии