Активістам майдану

Активістам майдану. Як сказав губернатор Дніпропетрівщини олігарх І. Коломойський, люди з Заходу України активніше тому, що в їхніх генах залишилося більше якостей свободи, ніж мають люди Сходу, які вимушені були пережити і голодомор, і НКВС, і безкрай КПРС, чого проживаючі на Заході потерпали набагато менше часу, а що таке голодомор не знали їхні батьки і діди. Тому можна зрозуміти, чому ген свободи у цих людей більше розвинутий, і на цій частині України люди не можуть терпіти ні диктатури «пролетаріату» (читай КПРС), ні диктатури взагалі.

Багатьом проживаючім в Криму невідомо, як жити без диктатора, якщо раби втратили одного диктатора, то рабам потрібен інший. Як писав Еріх ФРОМ: «Бегство от свободы». Якщо раніше до влади ставили тих, хто забезпечував користь олігархів, то може зараз олігархи, стаючи до влади, будуть турбуватись за людей? Взагалі треба встановити, що за держава у нас? Республіка олігархів? Може, вже потрібно затвердити конституційно, що наша республіка народна?

Мій особистий погляд, що кращого претендента на президента не може бути, ніж Петро Порошенко, бо це шляхетна, вихована, освічена, розумна, врівноважена і демократична людина. Він свої гроші буде вкладати в людей.

Дозвольте звернути вашу увагу на те, що при усій любові до свободи, не завжди можна мати рівні здібності як на здобуття свободи, так і на її розвиток. Стверджувати, що якщо хтось не був на майдані, то він негідний брати участь в розвитку країни, буде, мабуть, не зовсім правильно. Не треба вести себе так, щоб усім було видно його дурість, бо дурість має таку властивість, що і сама в очі лізе. Тому люди часто лякаються висловлювати свою думку, щоб не виглядати безглуздим. Через це використовується так званий «мозковий штурм», коли людям пропонується висловлювати будь-які думки, навіть зовсім нездійсненні, без всякого страху. Тобто важлива кількість ідей, а не їх якість, тому що після цього є з чого вибирати ті, що можуть згодиться, або які можна буде скомбінувати в щось дуже корисне. Тим більше можна не гаяти час, просто відстоюючи на майдані, а й ще пропонувати та обговорювати різні варіанти майбутнього покращення життя.

Звертаю вашу увагу на те, що пропонує Сам Господь Бог і що записано в Книзі пророка Ісая, главі 60, вірш 17: «Правителем поставлю мир (тобто мирян - простих громадян), а наглядачем поставлю правду (тобто ЗМІ)!» Виходить, треба зробити деяких окремих журналістів недоторканими і в цьому зацікавлені усі, хто бажає знати правду. Зробити для усіх невигідним перешкоджати таким журналістам через величезні штрафи. Потрібно також, щоб усі вибори проходили під наглядом відеокамер, особливо підрахунок голосів волевиявлення громадян з подачею в Інтернет онлайн.

Уявіть як гарно буде, якщо усі судові засідання будуть проходити під наглядом відеокамер і також з подачею в Інтернет онлайн. Усім буде видно хто і як проводить суд. Ніяких таємних засідань. Щоб було видно , було чути і всі громадяни знали все, що коїться на судах та інших суспільних засіданнях. Недовіра до своїх громадян, яка обґрунтовується тим, що не треба людям знати те, що ще не зовсім перевірено. Так треба так і говорити, що щось ще не перевірено, тим більше, що така ситуація буває завжди, а ховатись від журналістів, обмірковуючи ту, чи іншу інформацію - це жага до влади,бо інформація – це влада. Якщо хтось намагається знати більше когось, то це прихована манія величності, це пихатість тих, хто володіє більшими можливостями. Це недовіра до свого народу. В Одесі кажуть: «Вам пропозиції? Їх є у мене!». Щодо стосовно правлення мирян, то це можна зробить тільки тоді, коли громадяни безпосередньо мають участь в керівництві державою. Досить «теревеніти» про еліту, бо одна і та ж «еліта», та її  діти і родичі можуть тільки око замулювати все заради своєї вигоди, створюючи багнюку, а не розвиток, тому керівництво і депутати ВР повинні постійно змінюватись найкращими фахівцями. Прошу обміркувати таку пропозицію: кожна громада, однієї виборчої дільниці вибирають не одного депутата, (дільницю можна збільшити вдвічі), а два – чоловіка і жінку. Хай буде ситуація змагання: хто з них буде краще турбуватись за своїх виборців. Хай кожний з них краще працює, бо їх можуть перевибрати. І головою місцевої ради стають обидві голови, коли чоловік і жінка по черзі головують в раді. Голови місцевої ради(чоловік та жінка) автоматично стають членами районної ради, яка буде складатись в основному составі з голів місцевих рад, і в районній раді також вибирають дві голови (чоловіка та жінку), які головують на засіданнях по черзі, а приймають людей кожний в своєму кабінеті і вони також автоматично стають членами обласної ради, яка також складається в основному з голів районних рад. Дві голови(чоловік та жінка) обласної ради приймають участь в засіданнях Верховної ради, яка також в основному повинна складатись з голів обласних рад. До речі засідання чоловічої та жіночої фракції можна зробить спочатку окремими по одних і тих же питаннях, для кращого обговорюван-ня та максимального використання потенціалу кращої половини людства і винесення кожною фракцією свого рішення, а потім на загальному засіданні утворюється разом спільне основне рішення. Ця пропозиція дає безпосередню участь в керівництві державою майже кожного громадянина, які напряму можуть впливати на своїх депутатів і всі більше зацікавленні в покращенні життя громадян, а не окремих олігархів. Хай усі вчаться в Україні справжній демократії.

ВСІ ВАДИ ДЕМОКРАТІЇ МОЖНА ЛІКВІДУВАТИ ТІЛЬКИ ЩЕ БІЛЬШОЮ ДЕМОКРАТІЄЮ. Зрозуміло, що напад на Україну - це напад на демократію. Вже усі кажуть, що намір зробити міст через Керченську протоку, це намір швидкого нападу і поширення не просто диктатури Путіна, а намір через Крим, Південь України і Придністров’я вийти на межу («під дих») Євросоюзу (Нато). Так, перед Другою Світовою Війною було потрібно безпосереднє стикання армій, а зараз ми бачимо намагання Путіна стати поближче до «ворога», щоб нанести перший удар. Завжди є не тільки мотив, а існує ще і мотивіровка. «Захист» росіян та російсько-мовних громадян – це мотивіровка. ВІН обдурить усіх.

Коли навіть на Харківські угоди не зменшив вартість газу, а як стало не так , як планував, так заговорив за «братський народ». ВВАЖАЮ, ЩО ЙОМУ НЕ ПОТРІБЕН ТРЕТІЙ ТЕРМІН. ВІН УСЕ, ЩО ЙОМУ ПОТРІБНО, ЗРОБИТЬ ЗА ЦЕЙ ТЕРМІН. Його мотив – не поширення влади, а знищення всіх. Тому розрахунки на розсудливість та розважливість марні. Йому зовсім не шкода ні росіян, ні кого б то інших людей. Паранойя Сталіна про всесвітню владу обернулась загибеллю мільйонів людей. Прийшов страшніший задум КНЯЗЯ ТЕМРЯВИ – знищення самої ЗЕМЛІ. Намір Сталіна – потягнути за собою усіх. Для теперішнього Сталіна не шкода нікого. При чому тут російсько-мовні, якщо вже завідомо росіян посилають на смерть? ВІН же і потребує провокацій. Дивується: «Чому ще нікого не вбили?» Його ЗАДУМ: «МОЧИТИ УСІХ!» А багато таких, які з штанів виплигують, аби вислужитись, бо вони під впливом навіювання. Тобто загіпнотизовані. Найшовся тільки комуняка Проханов, який дав згоду виступити і схвалити погибель славян, бо порядних людей не пускають до мікрофону. Усі бачили, як людей з закликами до миру арештовували в Москві. Росіяни! Не треба себе тішити, що за вас турбується Путін. Йому на вас начхати з великої башти Кремля. Стабілізаційний фонд використовується явно не в турботі за громадян Росії. Матвієнко і всі інші холуї з Ради Федерації і всі холуї Державної думи і всі холуї-лідери пропутінських партій, а також ті, хто намагається в Україні заслужити собі преференції на майбутнє, ті, що планують користуватись привілеями і навіть ті, хто згоден відмовитись «бути головою у мухи, заради хвоста у слона», - ви всі програєте, бо не буде самого життя. Можна шукати ознаки хвороби, придивлятись до ЙОГО обличчя, казати, що воно загострене і ВІН, нібито, має ознаки хвороби, припустимо злоякісної пухлини чи лейкозу, щоб зрозуміти жагу до знищення людства, потягнувши за собою все людство до могили. Тобто Його часто не буває видно деякий час. Можна обмірковувати прояви параної, можна зупинитись на так званій циклотимії, яка періодично змінюються то манією, більше величності, то тривогою, як прихованою депресією, а часто і відкритою. Все далеко страшніше. Влада над Росією вже не задовольняє Його. Він досяг усього, що бажав, нічого більш бажати, переситився в усьому. Усі підкорились ЙОМУ. Усі ЙОГО холуї. Залишилася тільки досягнути всесвітньої влади. Жага до влади періодично змінюється ненавистю до людей, або як варіант: «начхати» на всіх. Ці коливання внутрішнього стану можуть приводити до небажання жити. При цьому можуть бути не тільки небажання жити але й НАМІРИ знищити всіх разом з собою. ПРОГРАЄ ВСЕ ЛЮДСТВО.

Люди, зрозумiйти, в 2000 році прийшов ДИЯВОЛ, щоб знищити людей і Землю. ВІН вміє маскуватись. Намагається знищити по всякому. Підвищення вартості газу з 50 доларів до майже 500. Саме такі дії провокують кризи внаслідок необґрунтованості грошей товаром. ПАМ’ЯТАЄТЕ ЗАКЛИК ЛЕНІНА: ЧИМ ГІРШЕ-ТИМ КРАЩЕ? Знищити економічно або фізично. А головна мета - разом за собою потягнути весь світ в ядерному армагедоні. Усі, в тому числі холуї, зрозуміють все надто пізно. Злодії злодіють і злодіють злодії злодійськи. Сергій Шойгу, Ви вибрали для себе місію рятівника, але Вам запропонували місію вбивця. ДИЯВОЛ робити таке дуже полюбляє. Майте на увазі, що може тільки Ви зможете врятувати людство від НЬОГО і вчасно зробити арешт за негідне і злочинне рішення. ЩОБ НЕ СТАЛО ПІЗНО! Може саме Дух Святий поклав на Вас саме таку місію! Будьте готові врятувати людство! А якщо все ще набагато гірше? За 500 років до народження Ісуса Христа Сократ, якого також присудили до страти тільки за його пропозиції до людей бути моральними і Сократ казав в свій час: «Більшість - це гірші». Може Бог прислав смерть людям за те, що люди не виправдали надії Господні неправедністю своєю? Може неможливо знищити гірших, бо їх можна знищити тільки знищуючи усіх. Пам’ятаєте, як Господь був згоден пощадити міста Содом І Гоморру тільки до наявності мінімум десяти праведників. Тобто існує деякий мінімум кількості праведників, якого, мабуть на Землі зараз вже немає, а може остання грань кількості їх на межі можливості спасіння і тому так важлива поява праведників серед тих, хто зібрався служити темряві, а переконався в необхідності служити СВІТЛУ і людям, хто зрозумів, що прийшов іспит на відповідність людей задуму Господньому. Тому і був посланий КНЯЗЬ ТЕМРЯВИ для того, щоб люди переконалися самі та довели, що вони створені Господом не дарма. Зберегти важливіше ніж отримати. Тому так важно звернутись до тих, що прийшов відстоювати темряву і ніч людства та переконати їх оборонити світло і день, якщо це можливо. Тому треба просити Господа, щоб було можливо напоумити та переконати їх для спасіння людства. Може тільки священників вони і послухають. В наш час поширюється рух медіації і потрібно зараз, щоб місію посередника взяли священики. В Біблії, Ісая, Гл. 24,вірш 2 сказано: що буде з народом, те й з священиком; що з слугою, те й з господарем.. Залишається не тільки молитися, але й зробити хрестовий хід по Криму і іншим місцям для спасіння людства. А МОЖЕ СЕРЕД ОХОРОНЦІВ ДИЯВОЛА ЗНАЙДЕТЬСЯ РЯТІВНИК ЛЮДСТВА ВІД АРМАГЕДОНУ, ЯКОМУ ПРИЙДЕ ТАКА ІДЕЯ І ТАКИМ ЧИНОМ ВІЙДЕ В ІСТОРІЮ ЛЮДСТВА? СЛАВА ГОСПОДУ І СТВОРЕННОМУ БОГОМ ЖИТТЮ ! НА ТЕБЕ, ГОСПОДІ, УПОВАЄМО, БО НЕМАЄ У НАС ІНШИХ БОГІВ ПЕРЕД ОБЛИЧЧАМ ТВОЇМ !

Лікар Вячеслав Шпаченко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии