• Головна
  • Молодежный профсоюз Украины написал открытое письмо премьер-министру Николаю Азарову
08:51, 13 грудня 2013 р.

Молодежный профсоюз Украины написал открытое письмо премьер-министру Николаю Азарову

"Відкритий лист М.Я. Азарову або Миколо Яновичу, ідіть Ви на х!

Вчора на нашого вікопомного голову Уряду знову найшло "одкровення". Він повідав дніпропетровським студентам, що у них все добре, а якщо вони щось хочуть ще, то треба розрубати "гордіїв вузол".

Азаров, виступаючи перед студентами Дніпропетровського національного університету імені Гончара, трошки "загнався". Коли йому із залу сказали. що в день на проїзд студент витрачає 12 гривень, він парирував: "А пішки? Студентські роки - це час випробувань".

Шановний Миколо Яновичу! Якщо ми будемо ходити пішки через те, що в нас не буде грошей навіть на громадський транспорт, який Ви нищите по всій Україіні, то ми усім миром можемо теж Вам сказати: "А чи не пішли б Ви, Миколо Яновичу, на Червоний Ху...?" Сподіваюся, Ви знаєте київський метрополітен і не сприймете це як образу. 

І ще.Якщо Ви порівнюєте стипендії із пенсіями, то я, дозвольте, порівняю Вашу зарплату і свою. І якщо вони обидві, як Ви кажете, "лежать на шальках терезів", то я обираю Вашу зарплату і Вашу посаду, якщо Ви не проти. 

З повагою 

голова Молодіжної профспілки України Антон ДМИТРІЄВ".

Как сообщалось, вчера во время посещения премьер-министром Украины Николаем Азаровым Днепропетровска состоялась его встреча со студентами Днепропетровского национального университета. В ходе визита он провел конференцию, посетил учебные аудитории, проверил исправность приборов, посетил студенческие буфеты и библиотек университета. 

Премьер поинтересовался, какая стипендия у студентов ДНУ. Присутствующие в аудитории ответили, что больше 700 гривен. Азаров выразил удовлетворение таким размером стипендии: "Считаю, что стипендии, которая составляет четверть от средней зарплаты по Украине, должно хватать на питание и минимальную одежду". Из зала отметили, что на проезд на учебу каждый день идет 12 гривен. "А пешочком? - парировал премьер-министр. - Студенческие годы - это время испытаний".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...