• Головна
  • Увага водіям: на Харківщині обмежать рух тимчасовою переправою
19:20, Сьогодні

Увага водіям: на Харківщині обмежать рух тимчасовою переправою

В Ізюмі на день обмежать рух через тимчасову переправу: коли діятимуть зміни

У п'ятницю, 7 серпня, в Ізюмі тимчасово обмежать рух транспорту через переправу з дерев'яним настилом на вулиці Суходольській. Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області.

Просимо водіїв врахувати цю інформацію під час планування поїздок та завчасно обирати альтернативні маршрути, зауважили дорожники

Як довго діятимуть обмеження?

Як повідомили дорожні служби, обмеження діятимуть з 07:00 до 15:00 у зв'язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт.

Увага водіям: на Харківщині обмежать рух тимчасовою переправою, фото-1

Тимчасова переправа забезпечує об'їзд зруйнованої ділянки автомобільної дороги державного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський (км 626+260).

Під час виконання робіт безпеку дорожнього руху забезпечуватимуть працівники Національної поліції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переправа #Ізюм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення