
Припаркувався як зміг: на Харківщині п'яниця в'їхав в будинок, - ФОТО

У Берестині поліцейські притягнули до відповідальності нетверезого водія, який в’їхав у житловий будинок
Аварія сталася на вулиці Молодіжній у місті Берестин. На місці події правоохоронці встановили, що 62-річний водій автомобіля ВАЗ-2101, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час руху заднім ходом не впорався з керуванням та допустив зіткнення з житловим будинком. Про це повідомили в ГУНП Харківської області
Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди пошкоджено домоволодіння.
Алкоголь у крові
Під час спілкування з керманичем поліцейські виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Чоловік пройшов огляд на стан сп’яніння, який підтвердив наявність 2,35 проміле алкоголю в організмі, зазначили правоохоронці
Фактично, це еквівалент пляшки горілки.
За вчинені правопорушення правоохоронці склали відносно водія адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння), ч. 1 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред’явила відповідні документи) та ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило дорожньо-транспортну пригоду)КУпАП
Поліція нагадує: керування транспортними засобами у стані сп’яніння є одним із найнебезпечніших порушень правил дорожнього руху, яке створює реальну загрозу життю та здоров’ю людей.
Правоохоронці принципово реагують на кожен такий випадок і закликають громадян не сідати за кермо після вживання алкоголю.
Коментарі