• Головна
  • Ситуація на дорогах: більшість доріг проїзні, але діють обмеження для вантажівок
10:26, Сьогодні

Ситуація на дорогах: більшість доріг проїзні, але діють обмеження для вантажівок

Ситуація на дорогах: більшість доріг проїзні, але діють обмеження для вантажівок

Протягом усієї ночі дорожні служби Харківщини працювали над ліквідацією наслідків негоди.

У зв’язку з тимчасовими обмеженнями руху на окремих трасах 10 вантажних автомобілів провели ніч у спеціально визначених місцях відстою. Про це повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов. 

Із 6:00 відновлено проїзд великовагових транспортних засобів (понад 10 тонн) на автомобільних дорогах М-29 Харків — Красноград — Перещепине — Дніпро та М-03 Київ — Харків — Довжанський до межі з Полтавською областю, зазначив начальник адміністрації регіону. 

Разом із тим рух великовагового транспорту та великих автобусів і надалі залишається обмеженим на ділянці від авторинку «Лоск» до мікрорайону Горизонт.

Погода та стан доріг

Станом на ранок область і надалі перебуває під впливом складних погодних умов: хмарно, місцями мряка, крижаний дощ та мокрий сніг.

Дорожнє покриття переважно мокре, для запобігання утворенню ожеледиці та забезпечення безпечного руху його системно обробляють протиожеледними матеріалами, зазначив Синєгубов.

Залучено понад 80 одиниць техніки, очищено та оброблено 2218 км автомобільних доріг. Дорожні служби області продовжують працювати у безперервному режимі.

Проїзд автомобільними дорогами державного значення забезпечено, запевняють в ХОВА. 

Харків

У Харкові продовжують усувати наслідки негоди. Головні траси розчищені та розкочені, вторинні більш засніжені. Тротуари двірники намагаються своєчасно посипати, адже після льодової мряки, яка тривала протягом доби, під снігом суцільний лід. 

Бригади КП «Шляхрембуд» очищають від снігу та посипають протиожеледною сумішшю вулично-дорожню мережу. Також активні роботи тривають на прибудинкових територіях.

Комунальники працюють у посиленому режимі, аби стабілізувати дорожні умови та якнайшвидше забезпечити безпеку руху. Удень у Харкові та області зберігатиметься ожеледь, налипання мокрого снігу та ожеледиця на дорогах.

Просимо водіїв і пішоходів бути уважними, дотримуватися правил безпеки та враховувати погодні умови під час планування поїздок, нагадали у дорожники

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сніг #дороги #ожеледиця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення