
Найближчій магазин за 20 кілометрів, надія - на гуманітарку: як виживають люди біля кордону з рф

На Харківщині є населені пункти, які розташовані поряд з фронтом, через що у жителів, які не евакуювались, виникають проблеми навіть зі звичайними продуктами харчування.
Поліцейські спецпідрозділу «Білий Янгол» доставили гуманітарну допомогу мешканцям прифронтового села Золочівської громади. Про це повідомили у поліції Харківської області.
Поліцейські доставили близько 200 кілограмів гуманітарної допомоги до одного з населених пунктів Золочівської громади Харківської області, який розташований у безпосередній близькості до державного кордону та перебуває в зоні активних бойових дій, розповідають вони.
Через постійні ворожі обстріли та складну безпекову ситуацію в селі не функціонує жоден продуктовий магазин, а найближчий пункт торгівлі розташований майже за 20 кілометрів. За таких умов доставка продуктів харчування та товарів першої необхідності є життєво важливою для місцевих мешканців.
Поліцейські продовжують підтримувати цивільне населення, яке лишається проживати у прифронтових громадах, кажуть вони.
Правоохоронці регулярно доставляють продукти, воду та найнеобхідніші речі туди, де допомога потрібна найбільше.
Нагадаємо, колеги загиблого харківського волонтера вимагають від Уряду ухвалити рішення про компенсації.
Коментарі