
Наїхав на водійку скутера: подробиці смертельної ДТП

На Харківщині правоохоронці розслідують обставини смертельної ДТП.
Трагедія сталася 29 вересня близько 16:00 в місті Берестин по вулиці Полтавська. Про це повідомили у поліції Харківської області.
По прибутті на місце події встановлено, що 21-річний водій автомобіля Daewoo Lanos не впорався з керуванням та здійснив наїзд на жінку, яка рухалася на скутері, розповідають вони.
Внаслідок зіткнення 62-річна потерпіла отримала травми несумісні з життям. Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини ДТП, призначено необхідні експертизи.
За фактом події слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Поліція закликає водіїв суворо дотримуватися правил дорожнього руху та бути уважними на дорозі, аби зберегти життя та здоров’я усіх його учасників, додають правоохоронці.
Нагадаємо, через нетверезого пішохода постраждав водій.
Коментарі