• Головна
  • У Харкові жінка втратила двійнят через лікарську недбалість: медики під слідством
17:23, 25 липня

У Харкові жінка втратила двійнят через лікарську недбалість: медики під слідством

У Харкові жінка втратила двійнят через лікарську недбалість: медики під слідством

Втрата двійні через лікарську недбалість: у Харкові трьом медикам повідомлено про підозру

Незвична вагітність закінчилася трагедією. Жінка виношувала двійню — вагітність із підвищеним ризиком, яка потребує посиленого спостереження. Однак лікарі не забезпечили належної діагностики, припустилися помилки у висновках і не вжили необхідних заходів на етапах вагітності, стверджують в Харківській обласній прокуратурі. 

Хід справ

Постраждала жінка була вагітна минулого року. Влітку 2024 її стан загострився, але пацієнтку не направили до перинатального центру відповідного рівня, йдеться в повідомленні слідства

Один із плодів загинув ще до пологів, другий — помер під час термінового кесаревого розтину, повідомили прокуратурі. 

Слідство

Слідство тривало майже рік. Комісійна судово-медична експертиза підтвердила: саме неналежні дії трьох харківських лікарів стали причиною загибелі обох плодів, зауважили слідчі. 

Ігнорування обстежень, помилки в діагнозах та несвоєчасна госпіталізація — все це суперечило медичним стандартам і коштувало життя ненародженим дітям, констатували в прокуратурі. 

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури трьом лікарям повідомлено про підозру у неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті обох плодів у вагітної жінки (ч. 1 ст. 140 КК України).

Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП в Харківській області.

Нагадаємо, у Харкові під час обстрілу жінка народила в кареті швидкої.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#двійнята #лікарі #недбалість #прокуратура #вагітність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
00:00, 21 липня
live comments feed...