
Обстріли за добу: атака на Харків та постраждалі в області, - ФОТО

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали Харків і 10 населених пунктів Харківської області.
Внаслідок обстрілів постраждали 7 людей.
В Ізюмі постраждала 67-річна жінка; у Куп'янську постраждали 73-річна і 83-річна жінки, 58-річний і 73-річний чоловіки; у с. Старовірівка Шевченківської громади постраждали 25-річна жінка і 62- річний чоловік, повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.
Атака на Харків
Харків ворог масовано атакував 26 БпЛА, з яких силами ППО було збито – 14.
За даними обласної прокуратури, 21 липня орієнтовно з 1:30 до 2:00, російська армія вдарила по Київському району Харкова. Були застосовані безпілотники типу «Герань-2».
Атака спричинила пошкодження на територіях двох підприємств: виникла пожежа. У житловому кварталі вибито вікна в багатоквартирному будинку, пошкоджено авто.
Люди поранень не дістали.
Авіаудари по Купʼянщині
Шестеро людей постраждали через обстріли Купʼянщини. Близько 10:50 збройні сили рф завдали авіаудару по райцентру. Пошкоджено житлові будинки та господарські споруди. Двоє чоловіків дістали поранення, у двох жінок діагностовано гостру стресову реакцію.
Орієнтовно в той же час ворог здійснив серію авіаатак по с. Старовірівка Купʼянського району. За попередніми даними, по населеному пункту завдано удару трьома ФАБ-250 з УМПК з літаків тактичної авіації.
Пошкоджено щонайменше 15 домоволодінь та будівлю сільської ради. 65-річний чоловік та 25-річна дівчина отримали травми й гострий шок.
Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння:
- 38 некерованих авіаційних ракет;
- 4 КАБ;
- 14 БпЛА типу «Шахед»;
- 18 БпЛА типу «Герань-2»;
- 2 fpv-дрони;
- 1 БпЛА (тип встановлюється).
Пошкоджені обʼєкти цивільної інфраструктури
- у м. Харків пошкоджено дах адмінбудівлі, багатоквартирний будинок, дорожнє покриття, трамвайні дроти;
- у Куп'янському районі пошкоджено 6 приватних будинків, 2 багатоквартирні будинки, адмінбудівлю, електромережі (с. Старовірівка), 2 приватні будинки, магазин (м. Куп'янськ), зерновоз (с. Шевченкове), автомобіль (с. Огурцівка);
- у Чугуївському районі пошкоджено базу відпочинку (с. Бугаївка), електромережі (м. Чугуїв);
- у Берестинському районі пошкоджено скління вікон залізничної станції (с. Берестовеньки).
Ліквідація пожеж
За добу на Харківщині рятувальники залучались до гасіння 11 пожеж, спричинених ворожими обстрілами у Берестинському, Куп’янському, Ізюмському, Лозівському, Чугуївському районах області та Харкові.
- 5 із цих пожеж виникли на відкритих територіях, де горіли суха трава, очерет та пожнивні залишки.
- Внаслідок нічної масованої атаки ворожих БпЛА на Харків сталася пожежа у Київському районі. Наразі триває її ліквідація.
- Ліквідовано 18 пожеж в природних екосистемах на загальній площі понад 8,3 га.
Ситуація на фронті
Упродовж минулої доби станом на 22:00 20.07.2025 зафіксовано 122 бойові зіткнення, 8 з них на Харківщині.
На Південно-Слобожанському напрямку ворог чотири рази атакував у районах населених пунктів Вовчанськ, Красне Перше, Кутьківка та Стариця.
На Куп’янському напрямку ворог здійснив чотири наступальні дії в районі Кіндрашівки, Зеленого Гаю та в напрямку Куп’янська.
Нагадаємо,
Коментарі