• Головна
  • Обстріли Харківщини: окупанти поранили цивільних та знищили врожай, - ФОТО
09:00, 14 липня

Обстріли Харківщини: окупанти поранили цивільних та знищили врожай, - ФОТО

Обстріли Харківщини: окупанти поранили цивільних та знищили врожай, - ФОТО

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали Харків і 9 населених пунктів Харківської області.

Внаслідок обстрілів постраждали троє людей, повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

У селі Караїчне Вовчанської громади постраждав 56-річний чоловік; у селі Грушівка Кіндрашівської громади постраждали 58-річний і 79-річний чоловіки. 

Внаслідок вибуху невідомого предмету у Вільхуватці загинув 46-річний чоловік.

Вдень російська авіація завдала чергового підступного удару — цього разу ціллю стало хлібне поле неподалік села Шевченкове Великобурлуцької громади Куп’янського району, повідомили в ДСНС Харківщини.

Внаслідок влучання керованої авіабомби загорілася пшениця на площі 60 гектарів. Жертв та постраждалих немає.

Обстріли Харківщини: окупанти поранили цивільних та знищили врожай, - ФОТО, фото-1
Обстріли Харківщини: окупанти поранили цивільних та знищили врожай, - ФОТО, фото-2

Близько опівночі шахеди атакували Чугуєв. Пошкоджено промислове підприємство, повідомила міський голова Галина Мінаєва.

Ворог атакував БпЛА Немишлянський район Харкова, розповів міський голова Ігор Терехов.

Попередньо ворожий дрон «молнія» - тип БПЛА уточнюється - ударив по проїжджій частині у Немишлянському району міста. Наразі інформація про постраждалих не надходила.

Застосоване озброєння по області

  • 1 ракета (попередньо);
  • 7 КАБ;
  • 4 БпЛА типу «Шахед»;
  • 4 БпЛА типу «Герань-2»;
  • 1 БпЛА типу «Молнія»;
  • 4 fpv-дрони.

Пошкоджені та зруйновані обʼєкти цивільної інфраструктури

  • у Харківському районі пошкоджено приватний будинок (с. Козача Лопань);
  • у Куп'янському районі пошкоджено приватний будинок, автомобіль (м. Куп’янськ), багатоквартирний будинок (с. Грушівка), горіла пшениця на корені (с. Шевченкове);
  • у Берестинському районі горіла пшениця на корені (с. Красне).

Ситуація на фронті 

Упродовж минулої доби зафіксовано 212 бойових зіткнень, 15 з них на Харківщині.

На Південно-Слобожанському напрямку відбулося вісім боєзіткнень у районах населених пунктів Мілове, Строївка, Вовчанськ та Зелене. 

На Куп’янському напрямку відбулося сім атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника поблизу Голубівки, Синьківки, Степової Новоселівки та Колісниківки.

Нагадаємо, обстріли за добу: на Харківщині постраждали четверо цивільних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дрон #безпілотник #обстріли #постраждалі #війна #врожай
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...