• Головна
  • В Харкові на Новій Баварії завтра не буде води: де саме
14:29, Сьогодні
Надійне джерело

В Харкові на Новій Баварії завтра не буде води: де саме

В Харкові на Новій Баварії завтра не буде води: де саме

21 травня з 09:00 до 21:00 в частині Новобаварського району Харкова не буде води.

У зв’язку з проведенням планово-попереджувальних робіт на обладнанні завтра в частині Новобаварського району Харкова не буде води. Про це повідомило КП «Харківводоканал»

З 09:00 до 21:00 буде відсутня вода на ділянці, обмеженій вул. Звенигородською, вул. Маковського, Кільцевою дорогою, вул. Конопляною, вул. Академіка Грищенка, пр. Дзюби, вул. Лекторською, вул. Олени Якуби, вул. Славетною, вул. Врубеля, вул. Билинною, пров. Шаруканським, вул. Археологів, вул. Врубеля, вул. Марії Кисляк, вул. Василя Бугрименка. Повний перелік адрес, що підпадають під відключення, доступний на офіційному сайті КП «Харківводоканал».

Підвезення води буде організовано за адресами:

  • вул. Врубеля, 42
  • вул. Академіка Грищенка, 40.

Варто нагадати, що харківські комунальники отримали додаткові пільги, а саме можливість не сплачувати за теплопостачання, гарячу воду, централізоване водопостачання й водовідведення, а також вивезення побутових відходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водопостачання #Харківводоканал #ділянка #район #обладнання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...